Nové firemní notebooky Satellite Pro a Portégé od Toshiby

3. 2. 2010 01:05    Rubrika: Krátké zprávy    Autor: Vojtěch Uhlíř

Toshiba uvádí dva nové notebooky do business sféry. První nese označení Satellite Pro S500. Jeho parametry budou 15,6" HD displej s LED podsvícením, procesory od firmy Intel Core i3 a i5, až 8 GB RAM a HDD s 3D akcelerometrem pro větší bezpečí uložených dat. Z konektivity USB 2.0, eSATA, Bluetooth, VGA, RJ45, Mini DisplayPort. Dále také HD videokamera, mikrofon, plnohodnotná klávesnice s numerickou částí, větší touchpad, čtečka otisku prstu a operační systém Windows 7.

Nové firemní notebooky Satellite Pro a Portégé od Toshiby

Druhá novinka je Toshiba Portégé M780. Půjde o notebook s otočnou obrazovkou, který lze jednoduše proměnit na dotykový tablet plně využívající funkce a výhody systému Windows 7. Dotyková obrazovka bude mít velikost 12,1 palce s rozlišením 1200x800 a LED podsvícením. Opět zde najdeme procesory Inte Core i3 a i5, možnost osadit až 8 GB RAM a HDD chráněn 3D akcelerometrem proti pádům a otřesům. Nechybí USB 2.0, WLAN, Bluetooth, eSATA, kamera, čtečka otisku prstu. Hmotnost by se měla následně pohybovat okolo necelých 2 kg.

Notebook Toshiba Satellite Pro S500 by měl být na našem trhu dostupný ještě v prvním čtvrtletí tohoto roku, otočný tablet Toshiba Portégé M780 pak následně v druhém čtvrtletí roku 2010.


| Diskuse | Krátké zprávy