Notebooky ASUS řady U - nový stupeň počítačové estetiky

19. 11. 2007 06:59    Rubrika: Komerční sdělení

Notebooky ASUS jsou známy po celém světě nejen svoji funkčností a dokonalou hardwarovou i softwarovou výbavou, ale také svým výjimečným designem. ASUS, přední výrobce vysoce výkonných přenosných počítačů, potvrzuje svoji pověst tvůrce nevšedního inovativního designu vydáním nových notebooků série U. Patří mezi ně cenami ověnčený model U1, stylová U3 a model U6, který upoutá všeobecnou pozornost svým leskem.

ASUS U1: Síla luxusu a preciznosti

Kompaktní 11,1” širokoúhlý notebook U1, který váží pouhý 1 kg, je šitý na míru mobilním profesionálům jako stylový společník na cesty. ASUS U1 se může pochlubit speciálním, zrcadlově lesklým LCD krytem, nerezovými konturami a tělem ze slitiny hořčíku a hliníku s obsahem uhlíkových vláken. Obrazovka notebooku používá speciální panel podsvětlený LED diodami, který má poloviční tloušťku ve srovnání s běžnými LCD panely a je také o třetinu lehčí. Dojem jedinečného stylu a luxusu pak umocňuje mimo jiné i pracovní plocha pod klávesnicí, která je potažená kůží.Asus U1

Tento ultrakompaktní notebook, jehož krása je zdůrazněna jeho prostými a čistými liniemi, se kromě působivého zpracování může pochlubit také řadou ocenění, která získává po celém světě. Jmenujme například RedDot Design Award 2007 či Taiwan excellence 2007 za nejhezčí notebook roku, v České republice zabodoval u čtenářů odborných počítačových časopisů, kteří jim udělili za výjimečný, vysoce kvalitní design ocenění ICT Design 2007.

ASUS U3: Výjimečný vkus a vytříbenost

Kompaktní stylový notebook U3 se svým krytem displeje,Asus U3 který je na vnější straně opatřen černou povrchovou úpravou připomínající klavírní křídlo, nerezovým rámečkem, dokonce i podložkami na ruce z pravé kůže, je vyjádřením výjimečného osobního vkusu a vytříbenosti. Charakter snadno přenosného zařízení při dokonalé ochraně všech částí je pak u notebooku U3 podtržen použitím slitiny hliníku a hořčíku na krytu LCD displeje se stupněm tvrdosti 4H, která zajišťuje potřebnou ochranu displeje. Použití ideálního rozměru displeje 13,3” v sobě spojuje mobilní možnosti 12” notebooku s optickými výhodami 14” obrazovky.

S notebookem U3 mohou uživatelé navíc využít tři doplňkové prvky: paměť turbo memory, připojení 3G a globální navigační systém (GPS). Díky posledním technologiím Intel® Centrino Duo Processor, operačnímu systému Windows® Vista a jedinečným vylepšením společnosti ASUS, nabízí U3 skvělý zážitek z práce s počítačem umocněný silným výkonem.

ASUS U6: Předmět touhy a obdivu

Notebook U6S na první pohled upoutá svým kávově hnědým, vysoce lesklým krytem, v němž se třpytí vlákna připomínající jemný průzračný závoj. Stejně lesklým nátěrem se může pochlubit ale také elegantně bílý model U6E. Kůží potažená opěrka dlaní navíc přidává měkkost, která zosobňuje hmatovou stránku používání počítače. Řada U6 používá speciální panel s LED podsvětlením, který je o polovinu tenčí a o třetinu lehčí než obvyklý LCD panel. Funguje s nižší spotřebou energie a nabízí větší jas pro lepší obraz i v nepříznivých podmínkách.Asus U6

Notebooky této řady jsou dále vybaveny nejnovější procesorovou technologií Intel Centrino Duo, operačním systémem Windows Vista, mnoha speciálními funkcemi ASUS a 12" širokoúhlým displejem. Nechybí ani vestavěná webová kamera pro okamžitou komunikaci tváří v tvář ve vysokém rozlišení či technologií bezdrátového širokopásmového připojení 3.5G HSDPA a širokou škálu ochranných funkcí, jako jsou například biometrický snímač otisků prstů, TPM modul, který se stará o šifrování dat, uchování hesel a přihlašování k systému. Výjimečnou ochranu informací pak poskytuje funkce ASUS CopyProtect, které zabraňuje neoprávněnému kopírování dat.

U těchto modelů si můžete vyzkoušet zdarma 60-ti denní zkušební verzi Microsoft® Office 2007 a do 90 dnů od nákupu počítače si můžete také zakoupit plnou licenci Microsoft® Office 2007 za zvýhodněných podmínek.

Pro více informací klikněte zde:


PR článek

Komerční sdělení

Diskuse