Redfall, s notebooky Acer Predator, bezplatně na Xbox Game Pass Ultimate

25. 4. 2023 19:00    Rubrika: Ostatní    Autor: TZ

Hráči si mohou vychutnat nejnovější hru od společnosti Bethesda Softworks na herních noteboocích a stolních počítačích Acer Predator s Windows 11 s bezplatným měsíčním přístupem ke službě Xbox Game Pass Ultimate.

Redfall, s notebooky Acer Predator, bezplatně na Xbox Game Pass Ultimate

Společnost Acer oznámila, že ve spolupráci se společnostmi Bethesda Softworks a Microsoft přináší všem majitelům nových herních notebooků a stolních počítačů Acer Predator s operačním systémem Windows 11 očekávaný akční titul Redfall, a to prostřednictvím bezplatné měsíční nabídky Xbox Game Pass Ultimate.

Redfall je FPS hra s otevřeným světem pro jednoho i spolupracující hráče od studia Arkane Austin, oceňovaného týmu stojícího za hrami Prey a Dishonored. Tato příběhová akční střílečka přináší vynikající hratelnost charakteristickou pro toto herní studio. Bude k dispozici na herních počítačích Predator od 2. května 2023 prostřednictvím služby Xbox Game Pass Ultimate.

Hráči si budou moci vyzkoušet úchvatný příběh Arkane z města na ostrově Massachusetts, které je obléháno upíry, když budou hrát Redfall na nejnovějších noteboocích a stolních počítačích Predator s Windows 11. Ty jsou poháněny procesory Intel Core 13. generace a grafickými procesory řady NVIDIA GeForce RTX 40 s technologiemi NVIDIA DLSS 3 a Reflex. Tyto herní počítače jsou také dodávány s měsíčním bezplatným přístupem ke službě Xbox Game Pass Ultimate, takže hráči mohou hrát své oblíbené tituly s přáteli na svých počítačích, konzolích nebo podporovaných zařízeních prostřednictvím služby Xbox Cloud Gaming.

„Společnost Acer je nadšená, že může spolupracovat s Bethesda a Xbox a nabídnout tak špičkové herní zážitky prostřednictvím hry Redfall na naší řadě herních počítačů Predator,“ řekl Vincent Lin, zástupce viceprezidenta pro globální marketing a plánování produktů společnosti Acer Inc. „Věříme, že díky vysokému výkonu, který naše nejnovější řada Predator nabízí, si hráči 2. května Redfall skvěle užijí.“

Ve hře Redfall musíte odhalit pravdu a získat ostrov zpět od upíří nákazy, která zablokovala slunce a odřízla obyvatele od okolního světa. Redfall nabízí možnost hry pro jednoho i více hráčů, takže se hráč může vydat do temnoty sám, nebo se může spojit ve skupině čítající až čtyři hráče. Spoluhráči si mohou vyzkoušet různá zatížení hrdinů a kombinovat své síly, aby našli kreativní řešení upíří apokalypsy. Budete sbírat arzenál specializovaných zbraní a upravovat si postavu unikátními vylepšeními a schopnostmi, aby vyhovovala vašemu hernímu stylu pro střelbu, skrytý boj a vše mezi tím.

Ostatní . Tiskové zprávy

Diskuse