Dell XPS s procesorem Intel Core i9 a grafikou NVIDIA GeForce RTX 40

14. 4. 2023 07:00    Rubrika: Představení    Autor: TZ

Společnost Dell Technologies uvedlo své dosud nejvýkonnější notebooky z XPS řady, které jsou vybaveny až 13. generací procesorů Intel Core i9 a grafikou NVIDIA GeForce RTX 40 Series, což přináší výrazný výkonnostní skok intenzivní kreativní práci.

Dell XPS s procesorem Intel Core i9 a grafikou NVIDIA GeForce RTX 40

Ikonické notebooky XPS 15 a XPS 17 jsou výkonné stroje, které jsou stvořeny pro intenzivní práci na tvůrčích projektech. Jsou vybaveny nejnovějšími procesory Intel Core 13. generace a grafickými procesory NVIDIA řady 40. Jedná se o špičkové technologie v elegantním designu s displejem, které tvůrcům obsahu na cestách pomáhají, jak nejlépe to jde.

Model XPS 15 je prvním notebookem na trhu s procesorem i9, 32 GB paměti DDR5, 1TB SSD, displejem OLED a grafickým procesorem NVIDIA GeForce RTX 4070. Zároveň je model XPS 17 první notebook na trhu s procesorem i9, 32 GB paměti DDR5, 1TB SSD, displejem 4K+ a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop.

Nové notebooky představují výrazně vyšší výkon pro kreativce a jejich práci. Portfolio XPS je známé svým čistým designem, vysokým výkonem a spolehlivostí a nové přírůstky nejsou výjimkou.


| Diskuse | Představení . Tiskové zprávy