Společnost ADATA Technology představuje SSD LEGEND 960 MAX PCIe 4.0

10. 11. 2022 06:20    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonných jednotek a průmyslových řešení, představuje jednotku SSD LEGEND 960 MAX. Tento produkt byl vyvinut s ohledem na poptávku po vysoce účinných SSD PCle 4.0 s nástupem nové generace základních desek Intel a AMD. SSD LEGEND 960 MAX ještě před svým uvedením na trh získalo japonské ocenění GOOD DESIGN Award a vyznačuje se rychlostí nepřetržitého čtení/zápisu až 7 400/6 800 MB/s. Jeho jedinečná konstrukce chladiče dokáže snížit teploty SSD disků namontovaných v konzolích PS5 až o 40 %. Očekává se, že tváří v tvář neomezenému kreativnímu vesmíru Webu 3.0 se tento nový produkt stane nejideálnějším řešením úložiště pro spotřebitele.

Společnost ADATA Technology představuje SSD LEGEND 960 MAX PCIe 4.0

Špičkové vlastnosti a výjimečný odvod tepla

LEGEND 960 MAX využívá přenosové rozhraní PCIe 4.0 odpovídající standardům NVMe 1.4. Tento SSD disk se vyznačuje výjimečnými schopnostmi čtení/zápisu 7 400/6 800 MB/s, které jsou čtyřikrát vyšší než u standardních SSD disků PCIe 3.0, a je zpětně kompatibilní s platformou PCIe 3.0. Při práci s množstvím náročných projektů poskytuje LEGEND 960 MAX náhodné rychlosti čtení/zápisu 750K/630K IOPS, což zvyšuje efektivitu multitaskingu a je vhodný pro práci na nejnovějších platformách Intel nebo AMD. Profesionálně navržený tepelný konvekční efekt vytvářený 3D profilem žeber chladiče umožňuje dodatečné chlazení o 40 % u SSD instalovaných na základní desce a je optimálním řešením pro vysoce komplexní úlohy, jako jsou 3D animace, vývoj her a vizuální virtualizace.

Rozšíření úložiště pro herní konzole PlayStation 5: Dokonalá kombinace pro tvorbu a hraní her

Kromě kreativních projektů je LEGEND 960 MAX také perfektní pro herní počítače. LEGEND 960 MAX využívá rozhraní PCIe Gen4 x4, má rychlost čtení/zápisu přes 7 GB/s a jeho kapacita 4 TB důkladně splňuje požadavky na rozšíření úložiště pro PS5. Jeho kryt z hliníkové slitiny navíc poskytuje dodatečnou plochu pro lepší odvod tepla. Jedinečná konstrukce jeho konvekčního chladicího žebrového rozdělovače dále umožňuje dosáhnout ohromujícího 40% chladicího účinku u SSD disků pro herní počítače, čímž nejenže odstraňuje problémy s nedostatečnou kapacitou, ale také poskytuje hráčům nepřerušovaný herní zážitek.

Kreativita bez starostí

LEGEND 960 MAX poskytuje jedinečné výhody při načítání systému a ukládání dat do vyrovnávací paměti díky algoritmu SLC cache a DRAM Cache Buffering. Celá produktová řada SSD disků je vybavena mechanismem LDPC (Low Density Parity Check Code) a technologií šifrování AES 256 bitů na vysoké úrovni pro zajištění přesného a bezpečného přenosu dat a zabezpečení souborů. Celosvětově je na tento produkt poskytována pětiletá záruka.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse