6K monitor s IPS Black panelem - Dell UltraSharp 32 6K (U3224KB)

12. 6. 2023 07:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Monitor Dell UltraSharp 32 6K (U3224KB) je plně kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac a disponuje certifikací VESA DisplayHDR 600. Nastavuje nový standard ve vysokém rozlišení 6K. Je určený především profesionálům, jako jsou grafici, konstruktéři nebo datoví vědci. Nový monitor UltraSharp 32 6K má o 150 % více obrazových bodů oproti rozlišení 4K a dokáže tedy přesněji zobrazit drobné detaily.

6K monitor s IPS Black panelem - Dell UltraSharp 32 6K (U3224KB)

Panel založený na technologii IPS Black prohlubuje tmavé barvy. Studie, kterou pro Dell Technologies nedávno zpracovala společnost Hot Tech, odhalila, že monitory s technologií IPS Black nabízejí až o 41 % tmavší černé tóny a až 1,2krát lepší barevnou přesnost než konvenční panely IPS, zejména při zobrazování tmavších šedých barev.

Je vybavený vestavěnou webovou kamerou HDR 4K, která nabízí funkce automatické kompozice a přizpůsobení okolnímu světlu, a mikrofonem s potlačením ozvěny a dvěma 14W reproduktory. Bezpečnost zvyšuje automatická krytka objektivu. Integrovaný výsuvný panel na přední straně nabízí rychlý přístup k portům. Přenos obrazu zajistí rozhraní DisplayPort 2.1. Připojení Thunderbolt4 s technologií napájení EPR poskytuje výkon až 140 W, což umožní nabíjet a připojit se k výkonnějším pracovním stanicím.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse