HP Color LaserJet 4200/4300 - určený především pro menší firmy

3. 5. 2023 19:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Nová řada tiskáren HP Color LaserJet s tonerem TerraJet je energeticky úsporné, vysoce výkonné a škálovatelné tiskové řešení pro hybridní styl práce

HP Color LaserJet 4200/4300 - určený především pro menší firmy
 • Toner TerraJet umožňuje snížit spotřebu energie až o 27 % a používá až o 78 % méně plastů v obalech
 • Řada tiskáren HP Color LaserJet, určená pro malé podniky, přináší rychlejší tisk v živých a věrných barvách

Společnost HP na partnerské konferenci HP Amplify Partner Conference 2023 představila nová tisková řešení HP Color LaserJet 4200/4300 určená především pro menší firmy. Představené tiskárny řady HP Color LaserJet používají novou generaci udržitelného toneru HP, který umožňuje snížit spotřebu energie až o 27 % a obsahuje až o 78 % méně plastů v obalech. Vysoce výkonná tisková řešení HP jsou navržena tak, aby pomáhala rostoucím firmám maximalizovat produktivitu.

„Flexibilní způsob práce tu s námi zůstává i nadále a firmy všech velikostí tuto možnost využívají jako způsob, jak přilákat a udržet kvalitní zaměstnance. Produktivita při hybridním způsobu práce je pro firmy tím nejdůležitějším,“ vysvětluje Xavier Garcia, generální ředitel divize kancelářských tiskových řešení ve společnosti HP. „Řada Color LaserJet 4000 byla navržená speciálně s ohledem na malé podniky. Jejím cílem je maximalizovat jejich produktivitu díky snadnému, spolehlivému a profesionálnímu tisku.“

Zodpovědný tisk pro lepší planetu

Nová technologie tonerů HP TerraJet přináší nejudržitelnější, a zároveň nejvýkonnější kancelářský tisk, jakého kdy společnost HP dosáhla. Díky tonerům TerraJet se při tisku spotřebovává o 27 % méně energie a při jejich výrobě se používá až o 78 % méně plastů. Tato technologie zároveň umožňuje tisknout s ostřejšími detaily a dokáže zajistit až o 20 % více tisknutelných barevných odstínů. Kazety tonerů HP TerraJet zanechávají menší uhlíkovou stopu než jejich předchůdci. Jsou součástí nových řešení určených pro podniky všech velikostí, od malých firem až po velké korporace.

Pomáháme malým podnikům zvyšovat produktivitu

Rostoucí tendence zaměstnanců zvažovat, zda zůstat nebo odejít ze zaměstnání, je pro mnoho organizací stále větším problémem, který se bude s nástupem nejstarších příslušníků generace Z do zaměstnání jen prohlubovat. 60 % malých podniků zavedlo změny včetně možnosti flexibilního způsobu práce, aby přilákalo a udrželo špičkové talenty. S ohledem na tyto trendy v oblasti náboru si stále více zaměstnanců malých firem osvojuje hybridní pracovní styl. Zároveň ale polovina malých podniků čelí problémům se správou technologií používaných k hybridní práci. A 91 % malých podniků se při své činnosti stále ještě spoléhá na tištěné dokumenty.

Nová tiskárna HP Color LaserJet 4200/4300 navazuje na řadu LaserJet Pro, jež je zákazníky z malých firem již léta prověřená, a přináší vyšší efektivitu a lepší možnosti správy. Řada 4200/4300, která má kompaktní design a nabízí velký výkon, nabízí rychlý oboustranný barevný tisku a skenování. Navíc jsou tu i robustní nástroje pro správu decentralizovaných zařízení včetně integrovaného a předkonfigurovaného řešení HP Wolf Security, které představuje špičku ve svém oboru. Uvedené tiskárny jsou navržené tak, aby pomáhaly firmám v růstu a usnadňovaly tisk.

Klíčové vlastnosti tiskáren HP Color LaserJet 4200/4300:

 • O 25 procent vyšší rychlost tisku, což uživatelům umožňuje zvýšit produktivitu.
 • HP Smart Admin Dashboard, univerzální nástroj pro správu tiskáren, jenž umožňuje zobrazovat, ovládat a spravovat tiskárny z jediného displeje.
 • Umožňují vyniknout a udělat skutečný dojem prostřednictvím vysoce kvalitních barevných dokumentů.
 • Tonerové kazety HP TerraJet jsou navrženy pro tiskárny HP Color LaserJet Pro řady 4200/4300 tak, aby ve srovnání s předchozí generací pomohly snížit dopad na životní prostředí a zlepšit kvalitu:
  • o 27 % nižší spotřeba energie při tisku
  • o 28 % méně nových plastů v kazetě
  • o 71 % méně plastů v obalech kazet
 • Ceny a dostupnost
 • HP Color LaserJet 4200 za cenu od 12 499 Kč včetně DPH
 • HP Color LaserJet 4300 za cenu od 15 099 Kč včetně DPH
Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse