Headset s akustickými měniči PRO-G GRAPHENE, inovace pro e-sport

18. 6. 2023 07:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Logitech G představuje e-sportovní bezdrátový headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset. Nová souprava PRO X 2 používá zcela nové akustické měniče PRO-G GRAPHENE.

Headset s akustickými měniči PRO-G GRAPHENE, inovace pro e-sport

„S grafenem jsme dokázali vytvořit akustický měnič, který je mimořádně tuhý a zároveň takřka neuvěřitelně lehký. To zajišťuje vysoce věrný zvuk s extrémně nízkým zkreslením“ říká Chris Pate, hlavní produktový manažer řady Logitech G PRO.

Nový akustický měnič PRO-G GRAPHENE Audio Driver má konstrukci se speciálně uchycenou 50mm grafenovou membránou. Hlavním přínosem je vylepšení reprodukce zvuku, přesnější časová synchronizace a snížení zkreslení, aby bylo možné jasněji identifikovat zvukové objekty a rychleji rozeznat jejich polohu při pohybu vůči hráči.

Kromě zbrusu nového akustického měniče PRO-G GRAPHENE nabízí PRO X 2 oproti stávajícímu bezdrátovému hernímu headsetu PRO X následující změny.

  • Vylepšené bezdrátové připojení LIGHTSPEED/Bluetooth a kabelovému připojení s klasickým 3,5mm konektorem. Technologie LIGHTSPEED zajišťuje bezdrátové připojení s výdrží až 50 hodin provozu na jedno nabití a dosahem až 30 m.
  • Konstrukce PRO – Headset PRO X 2 má robustní, a přitom lehký, rám z hliníku a oceli s vyměnitelným náušníkům z koženky a veluru.
  • 6mm mikrofon s kardioidní charakteristikou na odnímatelném raménku a se softwarovým filtrem Blue VO!CE nastavitelným přes aplikaci G HUB.
  • DTS Headphone:X 2.0 Surround Sound prostorový zvuk.

„Vždycky jsem cítil, že si společnost Logitech G při vývoji produktů váží zpětné vazby a názorů ode mě i dalších hráčů. Proto je její vybavení dokonale funkční a mezi špičkovými e-sportovci nejoblíbenější. Při vývoji herního headsetu G PRO X 2 jsem oceňoval její větší komfort a vynikající mikrofon. Nový grafenový akustický měnič změnil podmínky hraní – opravdu jsem díky němu získal novou výhodu, která mi pomáhá nad soupeři vyhrávat,“ řekl Oleksandr „s1mple“ Kostyljev, hráč Counter-Strike z organizace Natus Vincere.

Bezdrátový herní headset PRO X 2 LIGHTSPEED je nabízen v České republice za doporučenou maloobchodní cenu 5 999 Kč.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse