Samsung Odyssey Neo G7 - 43'' herní monitor s Mini LED podsvícením

9. 4. 2023 07:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Společnost Samsung Electronics představuje monitor Odyssey Neo G7 (označení G70NC), svůj první plochý model s technologií Mini LED, který obohacuje špičkovou řadu Odyssey o nový typ zařízení. Tento monitor má velkou obrazovku navrženou tak, aby hráčům umožnila líp vidět všechny detaily s realistickou kvalitou a dokázala je tak přenést do světů jejich oblíbených her. Odyssey Neo G7 je dostupný v České republice za doporučenou maloobchodní cenu 31.990 Kč.

Samsung Odyssey Neo G7 - 43'' herní monitor s Mini LED podsvícením

„Trh s herními monitory se bude nadále zvětšovat a hráči mají na své monitory stále vyšší požadavky,“ říká Hoon Chung, výkonný viceprezident divize Visual Display Business společnosti Samsung Electronics. „Nepřinášíme proto jen lepší herní zážitky, ale přidáváme do našich monitorů také nové chytré funkce, které z nich dělají komplexní zábavní centrum. Naše inovace umožňují hráčům po celém světě nechat se zcela pohltit hrou díky vizuálnímu výkonu, který dále umocňuje intenzivní emocionální prožitky.“

Monitor Samsung Odyssey Neo G7 přináší realistickou kvalitu obrazu, vysoce výkonné a přizpůsobitelné zobrazovací prostředí a personalizované funkce pro optimální hraní a další zábavu.

Herní monitor dostatečně velký pro jakoukoli hru a platformu

Velká 43″ obrazovka má rozlišení 4K (3 840 × 2 160) a certifikaci pro VESA Display HDR600 a HDR 10+, což zaručuje vysokou kvalitu obrazu a aktuálně nejlepší zobrazování grafiky. Odyssey Neo G7 staví na technologii Quantum Matrix společnosti Samsung a využívá panel s hustě osazenými diodami Quantum Mini LED, jejichž jas lze mimořádně jemně a přesně ovládat. Díky tomu uživatelé vidí sytější černou, výraznější odstupňování barev a více detailů, a to i ve tmavém herním prostředí.

Matný displej snižuje odrazy světla na obrazovce, čímž minimalizuje rušivé vlivy z okolního prostředí během nejnáročnějších herních akcí, aby se hráči mohli neustále soustředit na každičký detail a užívat si ohromující vizuální výkon.

Odyssey Neo G7 je skvělý monitor pro jakoukoli herní platformu – uživatelé ho můžou připojit přes DisplayPort nebo HDMI k herní PC sestavě nebo přepnout na HDMI 2.1 a hrát na nejnovější herní konzoli. Další možností je hrát mobilní hry na větší 43″ obrazovce přes vestavěné Wi-Fi/Bluetooth rozhraní nebo jen připojit ovladač a užívat si hry v cloudu i bez herní konzole.

Výkon, který posouvá hraní na vyšší úroveň

Obnovovací frekvence 144 Hz a doba odezvy 1 ms (MPRT) umožňují rychlé a plynulé zobrazování a přesné reakce na pohyby myši. Odyssey Neo G7 zajišťuje neuvěřitelně plynulé a rychlé akční hraní i během nejvypjatějších okamžiků a díky podpoře AMD FreeSync Premium Pro snižuje zasekávání, vstupní latenci a trhání obrazu.

Uživatelé stále víc požadují personalizované a přizpůsobitelné herní prostředí. Odyssey Neo G7 nabízí řadu inovativních funkcí, které umožňují nastavit velikost, polohu, a dokonce i poměr stran obrazovky k optimálnímu hernímu nastavení. Funkce Flex Move Screen dovoluje hráčům nastavit velikost herní obrazovky v rozmezí 43 až 20 palců tak, aby odpovídala preferované velikosti podle hry, kterou hrají. Můžou dokonce změnit polohu obrazovky a najít tak dokonalou konfiguraci, aby dosáhli co nejlepšího výkonu v jakékoli hře.

Pro přizpůsobení hernímu stylu uživatele je k dispozici panel Samsung Game Bar, výkonný nástroj umožňující rychle zobrazit a změnit důležitá nastavení, aniž by bylo nutné opouštět herní obrazovku. Hráči můžou zobrazit a měnit například frekvenci zobrazování (FPS), poměr stran obrazu, vysoký dynamický rozsah (HDR), proměnlivou obnovovací frekvenci (VRR), dobu odezvy nebo režim Game Picture. Díky hernímu panelu Game Bar mají hráči vše pod kontrolou a nehrozí, že by zmeškali jakoukoli akci.

Chytré funkce pro personalizované zážitky

Monitor Odyssey Neo G7 je vybaven chytrými funkcemi, které uspokojí nejrůznější potřeby uživatelů a umožní jim vybírat si zábavu prostřednictvím funkcí Samsung Smart Hub a Samsung Gaming Hub.

Samsung Gaming Hub je univerzální platforma pro objevování streamovaných her, která nabízí okamžitý přístup ke hrám od partnerů, jako jsou Xbox a NVIDIA GeForce NOW, a to bez stahování a nároků na úložný prostor. Je to dokonalý nástroj, se kterým uživatelé dovedou volně a bez omezení prozkoumávat všechny kouty herního světa.

Prostřednictvím služby Samsung Smart Hub můžou uživatelé získat funkce chytrého televizoru s aplikacemi od partnerů, jako jsou Prime Video, Netflix a YouTube, a prohlížet si různý OTT (over-the-top) obsah přes internetové připojení, aniž by museli zapínat počítač nebo se připojovat k jiným zařízením.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse