Sony WF-C700N a WH-1000XM5 - sluchátka s funkcí potlačení okolního hluku

1. 5. 2023 07:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Společnost Sony představuje WF-C700N, zcela bezdrátová sluchátka s funkcí potlačení okolního hluku, pohodlným a stabilním uchycením a pohlcujícím zvukem, a sluchátka WH-1000XM5 v nové barvě Midnight Blue

Sony WF-C700N a WH-1000XM5 - sluchátka s funkcí potlačení okolního hluku
  • Sluchátka WF-C700N jsou malá a lehká, poskytují pohodlí při celodenním nošení a jsou ideální pro ty, kdo si pořizují svůj první pár skutečně bezdrátových sluchátek s potlačením okolního hluku
  • Odstřihněte se od svého okolí díky potlačení okolního hluku a vychutnejte si pohlcující hudební zážitek
  • K dostání v černé, bílé, levandulové a šalvějově zelené variantě, takže si můžete vybrat barvu přesně podle svého stylu
  • Společnost Sony uvádí na trh také model WH-1000XM5 v barvě Midnight Blue – všechny skvělé funkce potlačení okolního hluku kritiky oceňovaného modelu WH-1000XM5 ve stylové modré barvě

Společnost Sony uvedením nových skutečně bezdrátových sluchátek WF-C700N přináší ještě snazší způsob, jak si můžete užívat hudbu, ať už jste kdekoli.

Sluchátka WF-C700N jsou ideální, pokud chcete přejít na skutečně bezdrátová sluchátka, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti pohodlí a stability, a zároveň si užívat pohlcující kvalitu zvuku a potlačení okolního hluku.

Komfort a kvalita, která se vejde do kapsy

Sluchátka WF-C700N byla navržena tak, aby byla pohodlná a dobře držela bez ohledu na to, jak jsou vaše uši velké. Společnost Sony navrhla sluchátka WF-C700N na základě rozsáhlých údajů o tvaru uší, které shromažďuje od uvedení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982, a také na základě vyhodnocení citlivosti různých typů uší. Sluchátka WF-C700N kombinují tvar, který dokonale odpovídá lidskému uchu, s ergonomickým designem pro stabilnější usazení, takže můžete poslouchat déle, aniž byste potřebovali přestávku.

Nabíjecí pouzdro válcovitého tvaru je malé a snadno se přenáší v kapse nebo tašce, proto si sluchátka můžete vzít kamkoli s sebou. Pouzdro má geometricky vzorovanou texturu pro stylový, prémiový vzhled a pocit.

Textura, kvalita a barvy modelu WF-C700N jsou navrženy s ohledem na váš styl a pohodlí. Díky černé, bílé, levandulové nebo šalvějově zelené barevné variantě si můžete vybrat tu, která bude nejlépe sedět vašemu stylu.

Více hudby, méně hluku z okolí

Se sluchátky WF-C700N budete jen vy a hudba. Můžete eliminovat ruchy pomocí funkce potlačení okolního hluku nebo použít režim Ambient Sound, abyste zůstali ve spojení se svým okolím.

V režimu Ambient Sound zachycují vstupní mikrofony více okolního zvuku, takže si můžete vychutnat přirozený poslech a zároveň zůstat ve spojení s okolím. Nastavení si můžete přizpůsobit v aplikaci Sony | Headphones Connect nebo použít nastavení Focus on Voice a povídat si, aniž byste si museli sundat sluchátka. Můžete vstoupit do kavárny a snadno a rychle si objednat, následně se posadit a vychutnat si oblíbenou zábavu již bez rušivých vlivů.

Model WF-C700N je také vybaven funkcí Adaptive Sound Control, která upravuje nastavení okolního zvuku v závislosti na tom, kde se nacházíte a co právě děláte. Rozpozná místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, posilovna nebo oblíbená kavárna, a nastaví režimy zvuku tak, aby odpovídaly dané situaci. Díky tomu se můžete plynule pohybovat ve svém okolí, a přitom poslouchat své oblíbené interprety a zábavu.

Uslyšíte každý tón ve vysoké kvalitě

Model WF-C700N přináší vysoce kvalitní zvuk díky technologii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine). Navíc mají díky originálnímu 5mm měniči sluchátka Sony WF-C700N i přes své malé rozměry silný zvuk, který produkuje výrazné basy a úchvatně čisté vokály, a přináší tak to nejlepší z každého žánru nebo druhu zábavy, který si vyberete. Pomocí nastavení ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect můžete navíc upravit hudbu podle svého vkusu.

Užijte si bezproblémový poslech

Díky dlouhé, až 15hodinové výdrži baterie , voděodolnosti s krytím IPX4 a chytrým funkcím jsou plně bezdrátová sluchátka WF-C700N jako stvořená pro každodenní život.

Pro maximální pohodlí jsou sluchátka WF-C700N vybavena funkcí Multipoint . Ta umožňuje spárovat je se dvěma zařízeními Bluetooth® současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí k tomu správnému.

Model WF-C700N také poskytuje spolehlivou kvalitu hovoru díky technologii Wind Noise Reduction Structure, která zřetelně přenáší váš hlas i za větrného dne.

Model WH-1000XM5 nyní v barvě Midnight Blue

Od uvedení modelu WH-1000XM5 na trh v roce 2022 získala tato bezdrátová sluchátka řadu ocenění a uznání za špičkové potlačení okolního hluku a vynikající kvalitu zvuku. Společnost Sony nyní nabízí všechny oblíbené technologie velmi populárních sluchátek WH-1000XM5 v nové stylové barvě Midnight Blue, která vám umožní ještě více přizpůsobit zážitek z poslechu svému stylu.

Navrženo s ohledem na udržitelnost

Společnost Sony navrhla modely WF-C700N a WH-1000XM5 Midnight Blue nejen s ohledem na design, ale také s ohledem na udržitelnost. Obalový materiál obou modelů neobsahuje žádný plast, a tím odráží závazek společnosti Sony snižovat dopady svých výrobků a postupů na životní prostředí.

Ceny a dostupnost

Model WF-C700N bude v prodeji za doporučenou cenu 2999 Kč.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse