TP-Link Deco X50-PoE meshový systém

22. 4. 2023 19:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Společnost TP-Link představila další meshový systém pro domácnosti. Tentokrát potěší zákazníky, kteří se chtějí vyhnout zbytečným kabelům a adaptérům po celém domě. Novinka Deco X50-PoE je totiž navržena k použití jediného ethernetového kabelu pro přenos dat i napájení. O perfektní připojení pomocí Wi-Fi 6 se pak postarají samostatné jednotky, které dostanou signál i do jinak těžko dostupných míst.

TP-Link Deco X50-PoE meshový systém

Jednoduché řešení pro celou rodinu

Novinka Deco X50-PoE vyzbrojená technologií Wi-Fi 6 poskytuje bezdrátovou rychlost až 3 Gb/s, což umožní všem připojeným uživatelům pohodlně streamovat videa v nejvyšší kvalitně, hrát online hry i stahovat velké soubory. To vše současně.

S 2,5 gigabitovým ethernetovým portem poskytuje Deco X50-PoE výjimečný multigigabitový výkon, jenž ocení i nároční uživatelé. Zařízení navíc disponuje dalším gigabitovým portem, přičemž oba zmíněné porty podporují PoE napájení.

TP-Link modelem Deco X50-PoE přichystal skutečně precizní řešení pro celou domácnost. Zařízení podporuje stejnosměrné napájení pro flexibilní sítě, přičemž síťový adaptér je součástí balení.

Instalace téměř kamkoliv, snadné nastavení

Flexibilní instalace jednotek umožňuje širokou škálu jejich rozmístění a vytvoření dokonalé a jednotné domácí sítě. Uživatelé, kterých může být až 150, se mohou libovolně pohybovat po domě a jejich zařízení se v tichosti připojí vždy k meshové jednotce s nejsilnějším signálem, přičemž není třeba manuálně měnit síť ani heslo. Jednotky Deco X50-PoE lze položit na stůl, připevnit na zeď či je dokonce nainstalovat na strop. Povedený kompaktní design zařízení zároveň skvěle zapadne do každé domácnosti, šetří místo a poskytuje naprostou online svobodu.

Dvě spolupracující jednotky vytvářejí síť, která pokryje až 420 m², tři jednotky dosáhnout až na 600 m², přičemž pro větší plochu je možné dokupovat další vysílače. Veškeré jednotky Deco jsou totiž kompatibilní. Síť zároveň můžete spravovat přes mobilní aplikaci Deco. Ta je dostupná v češtině i slovenštině a s její pomocí uživatelé bez problémů zvládnou nastavení krok za krokem bez odborných znalostí.

Bezpečnost na prvním místě

Standardem modelů od TP-Link je silná úroveň zabezpečení prostřednictvím technologie TP-Link HomeShield. Ta přináší vyspělé funkce pro ochranu sítě a internetu věcí. K těm patří ochrana sítě, rodičovská kontrola či technologie QoS (Quality of Service).

Klíčové vlastnosti Deco X50-PoE:

  • AX3000 dvoupásmový Wi-Fi - 2402 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2,4 GHz)
  • Flexibilní instalace (stůl, zeď, strop)
  • Podpora technologie PoE
  • Zpětná kompatibilita se všemi generacemi Wi-Fi
  • Plynulé přepínání mezi jednotkami při pohybu připojeného zařízení
  • Kabelová síť Multi-Gig 2,5 Gbps - 1x port 2,5 Gb/s + 1x Gigabit port
  • Perfektní zabezpečení sítě prostřednictvím technologie TP-Link HomeShield
  • Snadné nastavení
Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse