Acer ve spolupráci se společností Qualcomm uvádí routery obsahující herní 5G Wi-Fi 7 CPE

17. 4. 2024 07:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Společnost Acer představila dva herní routery, které využívají platformy Qualcomm Immersive Home a třípásmové Wi-Fi 7. Predator Connect X7 5G CPE zprostředkuje internet prostřednictvím 5G a Wi-Fi 7 spolu s duálním připojením WAN. Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh má možnost rozšíření díky systému Wi-Fi mesh s více linkami. Modely X7 a T7, poháněné čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Technologies, poskytují technologie MU-MIMO a OFDMA pro všechna připojená zařízení.

Acer ve spolupráci se společností Qualcomm uvádí routery obsahující herní 5G Wi-Fi 7 CPE

Predator Connect X7 5G CPE kombinuje 5G a Wi-Fi 7 s třípásmovou propustností BE11000, nabízí 3,5 Gb/s přes 5G a latenci 1 ms. Uživatelé mohou využívat výhod dvojího připojení prostřednictvím 5G a ethernetu, který zahrnuje mechanismy vyrovnávání zátěže a převzetí služeb při selhání mezi zařízeními v síti mesh. Směrovač Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh s podporou třípásmové propustnosti Wi-Fi 7 drží krok s kombinovanou propustností BE11000 a lze jej integrovat do systémů mesh s více jednotkami, rozšířenými o funkci High-Band Multi-Link Simultaneous pro lepší pokrytí celé domácnosti.

Nejnovější herní routery Predator obsahují síťovou akceleraci a jsou kompatibilní s technologií Intel Killer Prioritization Engine, která poskytuje pokročilou detekci síťových dat a optimální prioritizaci pro tisíce různých her, aplikací a webových stránek. Funkce Wi-Fi 7, jako je podpora 320 MHz kanálů, 4K QAM a Multi-Link Operations, zlepšují výkon routerů tím, že umožňují zařízením současně odesílat a přijímat data v různých frekvenčních pásmech a kanálech, čímž zvyšují propustnost, snižují latenci a minimalizují rušení sítě. Díky funkci Multi-Link Mesh mohou hráči využívat více přístupových bodů, které společně vytvářejí jednotnou síť a nabízejí inteligentní a efektivní Wi-Fi v domácnostech a velkých prostorách.

Hráči mají router pod kontrolou prostřednictvím obslužné aplikace Acer Predator Connect. Sílu síťového signálu mohou sledovat prostřednictvím vícebarevného světelného indikátoru s logem Predator umístěného v horní části krytu. Pro zvýšení úrovně zabezpečení jsou zařízení integrována s nástrojem Trend Micro Home Network Security, který chrání před potenciálními útoky a pomáhá zkoumat síťový provoz.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se liší podle regionu.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse