Dell monitory řady P a S (2024) - každodenní pracovní a zábavní potřeby

5. 6. 2024 07:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Monitory řady P jsou určené profesionálům ve firmách, zatímco monitory řady S pro rodiny, studenty a běžné spotřebitele.

Dell monitory řady P a S (2024) - každodenní pracovní a zábavní potřeby

Monitory Dell 27 / 24 s rozbočovačem USB-C (P2725HE / P2425HE / P2425E) jsou cílené pro pro pracující profesionály, kteří touží po celodenním komfortu a snadné konektivitě. Jsou vhodné pro práci s tabulkami, analytickými nástroji nebo digitálním obsahem.

  • Obrazovka s ultratenkým rámečkem s obnovovací frekvencí zvýšenou na 100 Hz, rozlišením FHD/WUXGA (1920 × 1200 pixelů) a technologií IPS
  • Monitory získaly 4* certifikaci TUV Rheinland za komfort pro oči. Toho dosahují pomocí vylepšené funkce ComfortView Plus, která omezuje množství škodlivého modrého světla na 35 % nebo méně, a tím pomáhá snížit únavu zraku. Obraz je s kontrastním poměrem 1500:1 a 99% pokrytím barev sRGB.
  • Díky konektorům RJ45 pro kabelové připojení k místní síti a řešení USB-C s jediným kabelem (napájení až 90 W) promění uživatel svůj monitor v přehledně uspořádané centrum. Množství portů umožňuje připojení k různým zařízením. Jeden port USB-A prošel upgradem na USB-C pro připojení periferií a rychlé nabíjení.
  • Externí zařízení lze připojit prostřednictvím portů na spodním panelu. Ozvučení lze přidat pomocí doplňkového reproduktorového modulu typu soundbar (volitelný, prodává se samostatně). Výškově nastavitelný stojan s možností otáčení, náklonu do stran a naklápění vpřed a vzad.

Monitory Dell 27 / 24 / 22 (P2725H / P2425H / P2425 / P2225H) cílené profesionálům, kteří se potřebují nerušeně a produktivně soustředit na pracovní úkoly. Tyto monitory nejsou dodávány s porty USB-C pro připojení dalších zařízení.

Monitory řady S – Dell 24/27 (S2425H/HS, S2725H/HS/DS)

  • 27“ QHD a FHD a 23,8“ FHD IPS monitory získaly 4* certifikaci TUV Rheinland za komfort pro oči díky vylepšené funkci ComfortView Plus, která omezuje množství škodlivého modrého světla na 35 % nebo méně, a tím pomáhá snížit únavu očí. Obraz s obnovovací frekvencí 100 Hz (variabilní obnovovací frekvence pouze u S2725DS) ocení příležitostní hráči. Díky dvěma vestavěným portům HDMI lze přepínat mezi sledováním streamovaného obsahu a příležitostným hraním. 99% pokrytí barevného prostoru sRGB a kontrastním poměrem 1500:1.
  • Dvojice integrovaných 5W reproduktorů, které mají mít výraznější podání basů a širší frekvenční rozsah. Navíc si lze vybrat mezi pěti přednastavenými zvukovými profily (Standardní, Film, Hra, Hudba, Hlas) a jedním vlastním.
  • Moderní design monitorů s tenkými rámečky a jemným vzorem na zadní straně inspirovaným uhrabaným pískem v japonských zenových zahradách. Monitory jsou dodávány v popelavě bílé barvě, která má být uklidňující pro oči. Pohodlí zlepšuje výškově nastavitelnému stojanu s možností otáčení, náklonu do stran a naklápění vpřed a vzad (pouze u modelů S2425HS/S2725HS/S2725DS).
  • Správa kabelů zlepšuje přehledné uspořádání celé sestavy. Primární připojení a sekundární porty přístupné z boku. K ovládání nabídky a nastavení monitoru slouží joystick a tlačítka na zadní straně.

Nové monitory řady P a S jsou zkonstruovány z 85 % z recyklovaného plastu a plastu z uzavřeného cyklu ITE, z 50 % recyklované oceli, ze 100 % recyklovaného hliníku a z nejméně 20 % recyklovaného skla. Monitory řady P navíc splňují nejnovější ekologické standardy, jako je EnergyStar, EPEAT Gold, TCO a TCO Edge. Nová certifikace EPEAT Climate+ dokládá, že se monitory řídí praxí v oblasti tzv. dekarbonizace.

Když monitor není používán, šetří energii pomocí režimu PowerNap v nástroji Dell Display Manager, který monitor ztmaví nebo přepne do režimu spánku a sníží tak spotřebu elektřiny až o 14,8 %. Všechny monitory jsou dodávány v krabicích vyrobených výhradně z materiálů z "obnovitelných" zdrojů, které lze recyklovat. Vnitřní polstrování je z materiálu na bázi vlákniny.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse