Sennheiser HD 620s - otevřený zvuk v uzavřených sluchátkách, za přátelskou cenu

10. 5. 2024 07:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

Nový model představuje most mezi řadou HD 600 a dostupnějšími modely ze série HD 500. Nabídne přitom zvukový projev i izolaci od okolí, která je pro uzavřená sluchátka typická.

Sennheiser HD 620s - otevřený zvuk v uzavřených sluchátkách, za přátelskou cenu

Nová generace 38mm měničů s ultralehkou hliníkovou cívkou s frekvenčním rozsahem 6 Hz - 30 000 Hz. Díky zdokonalenému tlumení a geometrii jejich uloženi i krycí mřížky se přitom k posluchači dostane každý detail jeho oblíbené nahrávky. Výrobci se navíc podařilo zachovat i prostor nahrávky, který připomíná poslech na precizně ustavených reprosoustavách. Nová Sennheiser HD 620s tak ukazují, že audiofilská sluchátka mohou i za příznivou cenu spojit nerušený poslech uzavřených sluchátek s širokým prostorem a vzdušným zobrazením každého nástroje.

Model HD 620S přináší zvukový zážitek, který posluchače pohltí svou emocionální hloubkou. Jeho 38 mm měniče s impedancí 150 ohmů a ultralehká hliníková cívka zajišťují mimořádně rychlou a přesnou odezvu, ale také vynikající dynamiku a bohatou energii basového i subbasového spektra. Bát se není třeba ani o zachování čistoty a přirozeného zvukového charakteru, který si přináší od legendárních HD 600. Díky pečlivě vyvinutému systému tlumení si přitom HD 620S zachovává vzdušnost a otevřenost zvuku.

Sluchátka HD 620s se pyšní špičkovou konstrukcí využívající ocelí vyztužený hlavový most a komfortní náušníky potažené umělou kůží s robustními vnějšími kryty. Posluchače tak výborně izolují od okolí a zároveň, díky internímu odvětrání, nabídnou nekompromisní komfort pro dlouhé hodiny poslechu. Vyměnitelný kabel přitom dává jistotu, že i v případě jeho poškození, ke kterému může v průběhu dlouhých let dojít, si majitel může sám rychle poradit. Jednoduše odpojí twist lock konektory na straně sluchátek a připojí nový kabel. Kromě klasického kabelu s 3,5mm Jack konektorem přitom v nabídce společnosti bude dostupný i upgrade v podobě symetrického kabelu s 4,4mm Pentacon zakončením. Přímo v balení sluchátek však bude zákazníky čekat i 6,3mm šroubovací redukce, díky které sluchátka připojí prakticky k jakémukoli zdroji.

Sluchátka Sennheiser HD 620s budou dostupná od 6.6. 2024 za cenu 8 990 Kč.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse