USBKill V4 - elektrická destrukce zařízení, včetně dat

22. 4. 2024 07:00    Rubrika: Příslušenství    Autor: TZ

USBKill V4 impulsem s napětím 215 V zásadně poškodí počítač, chytrý telefon a další zařízení a okamžitě zabrání neoprávněnému zneužití dat

USBKill V4 - elektrická destrukce zařízení, včetně dat

Zabijácká flash USBKill V4 generuje pulsní napětí 215 V, pomocí kterého poškodí zařízení, a zničí tak i uložená data. Pro destrukci stačí jediný napěťový impuls, lze však využít i režim kontinuálního pulsu pro zvýšení destrukčního účinku. Pro aktivaci, zahájení destrukce, slouží primárně prsten s magnetickou spouští. Stačí, když obsluha přejede prstenem nad zařízením. USBKill V4 má interní baterii a pracuje v off-line režimu, to znamená, že zařízení, ke kterému se připojí, nemusí být zapnuté, a přesto dojde k jeho destrukci. USBKill V4 tak překoná i bezpečnostní protokoly USB-C a Lightning.

USBKill V4 destruuje nejen počítače, notebooky, chytré telefony a tablety, ale také další elektronická zařízení, jako jsou externí disky, disky USB, monitory, televizory, kopírky a další. USBKill V4 se aktuálně dodává ve třech sadách: Basic, Pro a Tactical. Posledně dvě jmenované sady nabízejí možnosti aktivace, včetně dálkového ovládání nebo časované aktivace. Pro podrobné nastavení jsou určeny dedikované mobilní aplikace Android a iOS. Sady Basic a Pro obsahují adaptéry pro rozhraní USB-C, Lightning, MicroUSB, MiniUSB a USB-A Female. Sada Tactical obsahuje navíc také adaptéry pro méně obvyklá, nekomerční rozhraní, jako jsou USB-B Male, USB-B Female, VGA (DB15), HDMI Male, HDMI Female-Female, DisplayPort Male, DisplayPort Female-Female, RJ45 Male nebo RJ-45 Female.

Zabijácká flash USBKill V4 Kit je nástrojem v mnoha odvětvích. Mimo jiné pomáhá odrážet útoky hackerů a zabraňuje krádežím dat z počítačů a chytrých telefonů. Řešení se také používá k testování komponentů z hlediska ochrany proti zkratu a elektrostatickým výbojům. USBKill je používaný penetračními testery, výrobci hardwaru, donucovacími orgány a firemními zákazníky. Jedná se o průmyslový nástroj pro zátěžové testování USB.

USBKill V4 Basic Kit za 4 300 Kč včetně DPH, USBKill V4 Pro Kit za 5 600 Kč včetně DPH a USBKill V4 Tactical Kit za 12 800 Kč včetně DPH.

Příslušenství . Tiskové zprávy

Diskuse