Advertisement

Acer PD113 - projektor uveden na trh

25. 11. 2004 14:34    Rubrika: Tiskové zprávy

Acer velmi dobře chápe potřeby a vývojové směry na trhu mobilních zobrazovacích zařízení. Z toho důvodu uvedla na trh nový digitální projektor PD113 s cílem rozšířit a zkvalitnit nabídku v segmentu malých kanceláří a domácích uživatelů.

Acer PD113  - projektor uveden na trh

Nejnovější řada projektorů společnosti Acer posouvá tuto strategii o další krok kupředu a představuje nový přenosný projektor s technologií DLP™, který nabízí jedinečný jas a kvalitu obrazu v lehkém a kompaktním provedení za nízkou cenu a tím splňuje nároky většiny profesionálních uživatelů. DLP projektory Acer jsou proslulé svou inovativní technologií, spolehlivostí a elegantním vzhledem.

Projektor PD113 s elegantním designem, který dokonale splňuje nároky na profesionální image, představuje rovněž vhodný doplněk nejnovější řady notebooků Acer v provedení "portfolio".

Acer PD113 je kompaktní projektor s jasným digitálním obrazem v nejnovějším elegantním černostříbrném provedení Acer, který nabízí dlouhodobě vysoký výkon a mobilní univerzální použití, a tedy je ideální pro jakékoli způsoby využití i prostředí.

Mobilní digitální projektor Acer PD113 s vysokým kontrastním poměrem 2000:1 nabízí silný vizuální zážitek a zaručuje fascinující přednášky, vynikající prezentace a ohromující domácí zábavu.

Acer PD113 je ideální pracovní nástroj pro profesionální uživatele ze segmentu malých a domácích kanceláří, kteří potřebují vysoký výkon pro prezentace na cestách, i pro školy, kde je požadován spolehlivý, přenosný projektor.

Projektor Acer PD113, osazený inovativním digitálním čipsetem se zrcátky s integrovanou technologií DLP\xE4, nabízí optimalizovaný kontrastní poměr 2000:1 a jas 1500 ANSI lumenů. Projektor v kompaktním a odolném provedení váží pouhé 2 kg, a je tak ideálním pracovním nástrojem pro profesionální uživatele, kteří potřebují vysoký výkon pro prezentace na cestách, kde je požadován cenově dostupný, spolehlivý a snadno přenosný projektor.

Tichý, snadno ovladatelný projektor Acer PD113, vybavený veškerými funkcemi včetně digitální korekce lichoběžníkového zkreslení, automatického ostření a synchronizace, je ideální pro rychlé uspořádání efektivní prezentace a umožňuje účastníkům pohodlně a nerušeně sledovat dosažené výsledky či zábavné představení.

Projektor Acer PD113 je rovněž vybaven potřebnými konektory pro připojení zařízení PlayStation, videorekordéru, DVD přehrávače, osobního počítače a televizního tuneru, a umožňuje tak uživatelům bezprostředně využívat poutavé a zábavné formy zprostředkování informací.

Všechny digitální projektory Acer mohou zobrazovat v poměru stran 4:3 nebo 16:9, a přizpůsobí se tak jakýmkoli nárokům na prezentaci či zábavu.

Acer – profil společnosti
Společnost Acer patřící mezi deset největších světových dodavatelů značkových osobních počítačů vyvíjí a dodává snadno ovladatelná a spolehlivá řešení IT, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život. V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976, má 7 800 zaměstnanců a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. V roce 2003 činily tržby skupiny 4,9 miliard USD. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.

Acer a logo Acer jsou registrované obchodní značky společnosti Acer Incorporated. Microsoft a Windows jsou registrované obchodní značky společnosti Microsoft Corporation. Intel a Pentium jsou registrované obchodní značky společnosti Intel Corporation. Další značky a názvy výrobků jsou obchodní značky a registrované obchodní značky příslušných společností.


| Diskuse | Tiskové zprávy