Dell - Anna Berdychová - marketingová ředitelka

3. 10. 2007 20:45    Rubrika: Tiskové zprávy

Anna Berdychová byla jmenována novou marketingovou ředitelkou společnosti Dell pro Českou republiku a Slovensko

Dell - Anna Berdychová - marketingová ředitelka

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Anna Berdychová (1963), dosavadní regionální manažerka pohledávek pro Evropu, Asii a Střední východ, byla dnes jmenována do funkce marketingové ředitelky společnosti Dell Computer, pro Českou republiku a Slovensko. Nastupuje tak na místo po Vítu Šubertovi, který odešel do regionálního vedení společnosti.

„Pracuji ve společnosti Dell Computer již řadu let a za tu dobu jsem vystřídala několik pozic a funkcí. Této nové výzvy se nebojím, máme nyní v ČR i na Slovensku skvělý tým a věřím, že mé zkušenosti a „finanční“ pohled na náš byznys pomohou i nadále zvyšovat tempo růstu, které si již řadu let držíme“, řekla Anna Berdychová, nová marketingová ředitelka společnosti Dell Computer pro českou republiku a Slovensko.

Anna Berdychová získala inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze, fakultě managementu. V tomto roce dokončuje disertační práci na Sheffield Hallam University, potřebnou k získání titulu MBA. Ve společnosti Dell Computer pracuje již deset let. Od března 1997 až do listopadu 2004 zastávala funkci finanční ředitelky. V letech 2004 až 2006 pracovala na pozici regionální finanční controller a pod její dohled spadalo celkem osm zemí (EDB, Jižní Afrika, Švýcarsko, Irsko, Finsko, Polsko, Česká republika a Řecko). Od září 2006 pracovala ve funkci regionální manažerky pohledávek pro Evropu, Asii a Střední východ. Hovoří plynně anglicky, dorozumí se rovněž německy a rusky. Mezi její koníčky patří jóga, cestování a filmy.


| Diskuse | Tiskové zprávy