Prestigio Power Bank 501 - externí baterie

21. 1. 2008 16:15    Rubrika: Tiskové zprávy

Extra výdrž pro mobilní zařízení

Prestigio Power Bank 501 - externí baterie

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Prestigio uvedla na český a slovenský trh nové zařízení s názvem Power Bank 501. Jedná se o univerzální vysokokapacitní externí baterii, která je schopna napájet různá mobilní zařízení a prodloužit tak jejich funkčnost.

Současná mobilní zařízení, vybavená nejrůznějšími funkcemi, jsou už neoddělitelnou součástí života mnohých uživatelů, kteří svůj čas tráví na cestách. K hlavním limitům mobility těchto zařízení patří doba chodu na baterie. Ta je závislá na kapacitě napájecí baterie a její výdrži. Prestigio Power Bank 501 je určena právě pro řešení tohoto problému - dodá potřebnou energii notebooku, digitální kameře, přenosnému přehrávači nebo jinému mobilnímu zařízení.

Power Bank 501 je vysokokapacitní externí Li-Ionová baterie s možností uživatelsky nastavovat výstupní napětí a měnit konektory. Díky tomu je vhodná pro napájení většiny notebooků na trhu. Zařízení nabízí i USB konektor, pomocí kterého může uživatel současně napájet i další mobilní zařízení. Baterie se dále vyznačuje kompaktním designem a elegantním koženým provedením. Stav nabití baterie uživatel jednoduše zjistí pomocí indikátoru na přední straně.

Základní technické parametry:
Typ baterie: dobíjecí Lithium-Ionová baterie
Rozměry: 174 x 84 x 23 mm
Hmotnost: ~420g
Doba potřebná na plné nabití: ~4 hodiny
Volitelná výstupní napětí: 5 V, 6 V, 7,5 V, 9 V, 12 V, 14 V, 16 V, 19 V
Maximální kapacita: 10 000 mAh/5V
Barva: černá/stříbrná

Přibližné doby provozu:
Notebooky: 4 hodiny
Přenosné DVD přehrávače: 7 hodin
Digitální kamery: 14 hodin
Přenosné přehrávače (audio, video): 14 hodin
Přenosné CD přehrávače: 110 hodin
PDA: 16 hodin
Mobilní telefony: 70 hodin hovoru

Balení Power Bank 501 obsahuje základní jednotku, kožené pouzdro pro přenos, napájecí kabel a různé nástavce, nabíječku (s adaptéry pro různé zásuvky), USB kabel, manuál/CD. Cena zařízení je 2 311 Kč bez DPH.

Tiskové zprávy

Diskuse