O2 TV - 66 programů za cenu základní nabídky

7. 1. 2009 13:20    Rubrika: Tiskové zprávy

S O2 TV nyní 66 programů za cenu základní nabídky

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Jedinečnou příležitost vyzkoušet si kompletní programovou nabídku digitální televize O2 TV za mimořádnou cenu přináší nyní společnost Telefónica O2. Noví i stávající zákazníci nezávazně získají zdarma dalších až 40 programů včetně programů HBO nebo Cinemax. Tato nabídka platí do 31. ledna 2009. Navíc mohou zákazníci zdarma využívat Programového průvodce O2 TV v mobilu a SMS upozorňování na oblíbené pořady.

"Prostřednictvím této jedinečné nabídky dáváme našim zákazníkům možnost vyzkoušet, zda nekupují takzvaně zajíce v pytli. Celý leden mohou sledovat \xB4ochutnávku\xB4 celkem 66 kanálů a teprve na základě vlastní zkušenosti a zájmu si oblíbené programy objednat v rámci jednoho z doplňkových programových balíčků," říká Petr Matějovský, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Noví zákazníci, kteří si od 1. ledna 2009 do 31. ledna 2009 objednají digitální televizi O2 TV, získají zdarma kompletní programovou nabídku všech 66 programů kromě programů pro dospělé. Zaplatí přitom pouze cenu základní programové nabídky. Stávajícím zákazníkům budou nové programy aktivovány automaticky. Od 1. ledna 2009 tak uvidí až o 40 programů více, a to za stejnou cenu, kterou platili doposud. K 31. lednu pak budou všechny neobjednané programy opětovně vypnuty

Navíc nyní mohou všichni zákazníci využívat Programového průvodce O2 TV v mobilu, a kdykoli tak zjistit, co v televizi běží či poběží. Stačí zadat adresu wap.o2-tv.cz do prohlížeče mobilního telefonu. Zákazník pak může sledovat program všech TV kanálů nabízených v O2 TV, seznam pořadů v TV archivu, katalog filmů ve videotéce včetně podrobných popisků a obrázků a s možností pokročilého vyhledávání pořadů. Unikátní funkcí tohoto průvodce je SMS upozorňování, které si zákazník může nastavit na své oblíbené pořady tak, aby na ně byl s dostatečným předstihem upozorněn SMS zprávou. Toto upozornění je pro všechny zákazníky zdarma. Programový průvodce je zdarma pro všechny zákazníky O2, zákazníci ostatních sítí platí podle tarifu svého operátora.


| Diskuse | Tiskové zprávy