QNAP TS-639 Pro Turbo NAS

14. 1. 2009 09:23    Rubrika: Tiskové zprávy

Výkonný 6-ti místný server pro firmy

QNAP TS-639 Pro Turbo NAS

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Umax ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems uvádí na český trh výkonný 6-ti místný NAS server pro podnikovou sféru TS-639 Pro Turbo NAS na bázi nízkopříkonového procesoru Intel 1.6GHz , 1GB DDRII paměti a nápadným průmyslovým designem. Tento nový NAS server je schopen přinášet vynikající výkon pro intenzivní přístup k datům zejména ve firemním prostředí.
TS-639 Pro je stylový, výkonný a spolehlivý server, podporující duální Giga LAN, RAID 0/1/5/6/5+ spare konfiguraci a další skvělé funkce jako jsou “ Online RAID Capacity Expansion”, “Online RAID Level Migration” a také “iSCSI target servis” (Internet Small Computer System Interface) s použitím virtuálního diskového prostoru (tzv. Thin Provisioning) a AES 256-bitovou úrovní šifrování, automatickou ochranou blokování IP, okamžitým SMS varováním a SSL bezpečnostním certifikátem.
Unikátní design s vertikálním uložením až 6ti disků dovoluje lepší rozptýlení a odvod tepla než klasické horizontální uložení. A co více, TS-630 Pro používá Intel procesor s nízkým odběrem a garantuje nízký příkon při nepřetržitém provozu 24x7 hodin v týdnu.

TS-639 Pro podporuje zabudovaný iSCSI target servis s tzv. Thin Provisioningem. Pro rozšíření kapacity nebo zálohování existujících aplikačních serverů v síti lze vytvořit až 8 iSCSI zařízení To dovoluje efektivní a flexibilní alokaci potřebného prostoru pro aplikační servery v závislosti na aktuální kapacitě NAS serveru. Kromě toho TS-639 Pro podporuje zabezpečení dat pomocí AES 256ti bitového šifrování, takže přístup k datům je možný pouze autorizovaným heslem.
TS-639 Pro podporuje technologii správy disků S.M.A.R.T. (Self-Monitoring Analysis and Reporting Technology) a komplexní logovací systém dovolující manažerovi serveru podrobně monitorovat práci systému. LCD panel s ovládáním je navržen kromě informací o stavu systému také pro základní konfiguraci systému bez použití počítače. TS-639 Pro má zabudovanou řadu funkcí jako např. file server, FTP server, DDNS podporu, webový server s instalovaným phpMyAdmin, MySQL server, tiskový server a řadu dalších. Všechny tyto funkce jsou dostupné v platformách jako Linux, UNIX, Mac a Windows.

Cena TS-639 Pro (bez disků) je stanovena na 26.990 Kč s DPH.


| Diskuse | Tiskové zprávy