U:fon rozšiřuje svou nabídku

22. 1. 2009 19:29    Rubrika: Tiskové zprávy

PEVNÁ LINKA S VOLÁNÍM ZDARMA A NEOMEZENÝM INTERNETEM ZA CENU LINKY O2 STANDARD

U:fon rozšiřuje svou nabídku

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

U:fon dnes rozšiřuje svou nabídku hlasových a datových služeb o dva nové tarify, U:fonův telefon s internetem a U:fonův telefon s Fofr internetem. Za cenu pronájmu pevné linky O2 Standard tak mají rodiny i menší firmy pohodlný bezdrátový přístup k internetu a volání přes pevnou linku.

U:fonův telefon s internetem je pevná linka s voláním v síti zdarma a neomezeným připojením k internetu o rychlosti 256 kbit/s, vše za měsíční paušál 400 Kč včetně DPH. Tarif s Fofr internetem pro náročnější uživatele nabízí rychlostně neomezený přístup k internetu s obvyklou rychlostí stahování dat 300-700 kb/s za měsíční paušál 600 Kč včetně DPH.

K novým tarifům U:fon představuje dvě nová zařízení: WiFi router AnyDATA AWR- 501L a bezdrátový telefon SIEMENS DECT Gigaset AL140, umožňující bezdrátovou komunikaci po celé domácnosti. Telefon tak výrazně zvyšuje uživatelský komfort při používání pevné linky.

„Věřím, že nabídka osloví nejen domácnosti, ale i živnostníky. Za cenu pronájmu pevné linky dostanou zákazníci od U:fona neomezený přístup k internetu a volání v síti U:fon zdarma. Pevné linky pro domácnosti tak dostávají nový význam, jelikož s nimi zákazníci mohou komunikovat opravdu neomezeně," říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona, a dodává: „Důvodem, proč stále více domácností ruší pevné linky a mnoho z nich dosud nemá přístup k internetu, je fakt, že musí platit vysoký paušál za pronájem pevné linky bez jakékoliv hodnoty v rámci paušálu, platí vlastně za možnost pevnou linku používat. Ve spojení s novou bezdrátovou technologií U:fon přináší vysoký uživatelský komfort za velice rozumnou cenu, což je především v dnešních dnech důležité.“

U:fonův telefon s internetem
Oblíbený U:fonův tarif kombinující pevnou linku s přístupem na internet dnešním dnem zrychluje z rychlostí podobných dial-up/GPRS připojení (cca 56kb/s) na 256 kbit/s. Rychlost internetu je plně dostačující pro prohlížení stránek a posílání a přijímání e-mailů. Za 400 Kč měsíčně tak zákazník dostává bezkonkurenční nabídku kompletní komunikace pro domácnost. Rodiče již nemusí řešit, zda si mohou dovolit pořídit své ratolesti připojení k internetu či zda mohou hovořit se svými blízkými.

ZA 400 Kč měsíčně zákazník dostane
- neomezený přístup k internetu rychlostí 256 kbit/s technologií EVDO rev. A
- volání v síti U:fon zdarma (mobilní i pevná síť)
- volání na pevnou linku jen za 0,71 Kč a volání do mobilních sítí jen za 4,64 Kč
- pohodlnou bezdrátovou komunikaci v domácnosti / kanceláři

U:fonův telefon s Fofr internetem
Tarif nabízí všechny výhody U:fonova telefonu s internetem. Připojení k internetu je navíc rychlostně neomezené s obvyklou rychlostí stahování dat 300-700Kb/s. Zákazníci s ideálními podmínkami mohou dosahovat rychlostí přes 1Mb/s. Fofr internet je dle nezávislých statistik na www.rychlost.cz nejrychlejším mobilním internetem v ČR.
ZA 600 Kč měsíčně zákazník dostane
- neomezený přístup k internetu rychlostí až 1 Mb/s technologií EVDO rev. A
- volání v síti U:fon zdarma (mobilní i pevná síť)
- volání na pevnou linku jen za 0,71 Kč a volání do mobilních sítí jen za 4,64 Kč
- pohodlnou bezdrátovou komunikaci v domácnosti / kanceláři

Zařízení k novým tarifům
K tarifům je potřeba zakoupit vhodná zařízení. U:fon proto nově nabízí WiFi router AnyDATA AWR-501L a telefon SIEMENS DECT Gigaset AL140. S routerem AWR-501L, který je vybaven WiFi a Ethernet připojením, může zákazník zapojit i několik počítačů najednou (v pracovně i v dětském pokoji, nebo zaměstnance ve firmě). Router společně s bezdrátovým telefonem SIEMENS tvoří ideální pár, který přináší do domácnosti pohodlí a mobilitu poskytovaných služeb. Zákazníci se s notebookem či telefonem mohou volně pohybovat po bytě, zahradě, firmě a být stále online.

WiFi router AnyDATA AWR -501L
Wifi router, který podporuje vysokorychlostní internet EVDO Rev. A (max. rychlost stahování 3,1 Mbps, odesílání 1,8 Mbps). Součástí je ethernetové rozhraní, webové administrátorské rozhraní pro WiFi a Ethernet, externí anténa pro příjem signálu, interní diverzní anténa pro příjem signálu, externí anténa pro WiFi s možností hlasového volání pomocí připojeného telefonu přes konektor RJ11 o hmotnosti 350 g a rozměry 155 x 120 x 28 mm.
Bezdrátový telefon SIEMENS DECT Gigaset AL140
Gigaset AL140, jenž byl speciálně navržen pro snadné volání, nabízí přívětivý podsvícený displej, který ve dne v noci umožní jasně vidět číslo, které zákazník vytáčí. Také obsahuje šikovnou funkci identifikaci volajícího (Caller ID). Do telefonního seznamu lze uložit až 40 jmen a čísel rodiny a přátel. Díky nové energeticky úsporné technologii ECO DECT využívá tento telefon až o 60 % méně energie než tradiční bezšňůrové telefony, a tak i šetří peníze a je ohleduplnější k životnímu prostředí.
Parametry: Podsvícený displej, CLIP funkce (jméno volajícího), seznam na 40 čísel, seznam zmeškaných hovorů, datum a čas, indikace stavu baterie, 10 vyzváněcích melodií, budík, 200 minut pohotovostního režimu a 13 hodin hovorů.


| Diskuse | Tiskové zprávy