SMS s O2 zdarma

27. 1. 2009 15:59    Rubrika: Tiskové zprávy

Neomezené SMSkování s O2

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Nekonečné množství SMS i obrázků do celé vlastní sítě - to je novinka pro zákazníky mobilních paušálních služeb, pod názvem O2 Neomezené zprávy. Zkrátka nepřijdou ani zákazníci předplacených služeb, kteří mohou nyní posílat proud SMS na vybrané mobilní číslo O2. Obě nabídky startují 1. února 2009.

"Textové zprávy jsou po hlasových službách mezi zákazníky druhou nejpopulárnější službou. A naše nová nabídka přináší možnost posílat SMS bez limitu jak paušálním zákazníkům, tak uživatelům předplacených karet. Balíček O2 Neomezené zprávy ideálně doplňuje oblíbené tarify O2 Neon, které nyní poskytují neomezený prostor především pro volání, a zákazník si ho nyní může rozšířit o posílání textových a multimediálních zpráv," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Paušální zákazníci

Službu O2 Neomezené zprávy si mohou aktivovat noví i stávající zákazníci k tarifům řady O2 Neon a O2 Neon Basic. Za měsíční poplatek 190 Kč včetně DPH tak můžou bez limitu posílat SMS a MMS zpráv na všechna čísla mobilní i pevné sítě O2 v České republice. Aktivovat balíček lze jednoduše zasláním SMS zprávy ve tvaru NEOSMS A na telefonní číslo 999111.

Zákazníci předplacených služeb

Při pořízení předplacené O2 karty s tarifem O2 TXT v době od 1. února do 31. března 2009 získá každý zákazník možnost zvolit si jedno číslo v mobilní síti O2, na které bude neomezeně posílat zprávy a zcela zdarma. Pro aktivaci stačí najednou dobít 300 Kč a odeslat SMS ve tvaru SMS4 a vybrané mobilní číslo O2 na 999 235. Pro využití nabídky v dalším období stačí kdykoliv během 4 týdnů, po které zákazník službu využívá, znovu dobít alespoň 300 Kč a tím získat službu na další 4 týdny. Tuto nabídku může zákazník využít až po dobu 3 měsíců (3 x 4 týdny). Vždy po uplynutí 30ti dnů má zákazník možnost vybrané mobilní číslo bezplatně změnit.


| Diskuse | Tiskové zprávy