Logitech Squeezebox - hudba na internetu

18. 2. 2009 10:25    Rubrika: Tiskové zprávy

Logitech Squeezebox nabízí široký přístup k hudbě v celé Evropě

Logitech Squeezebox - hudba na internetu

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Vychutnejte si nabídku serverů Napster, Deezer, Mediafly a Classical.com prostřednictvím přehrávače Logitech Squeezebox kdekoli ve svém domě

S cílem nabídnout svět hudby Evropanům dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) oznámila podporu nových hudebních služeb pro síťové přehrávače hudby Logitech® Squeezebox™, které již získaly mnohá ocenění. S využitím vaší stávající bezdrátové domácí sítě a přehrávače Squeezebox se nyní můžete připojit a vychutnávat hudbu a zábavu ze serverů Napster®, Deezer, Mediafly a Classical.com – a to kdekoli ve vašem bytě nebo domě.

Počínaje dnešním dnem společnost Logitech nabízí přístup do knihovny portálu Napster čítající přes 7 miliónů skladeb pro uživatele ze Spojeného království a Německa. Dále je připravena celoevropská podpora pro streamingové hudební služby WebRadio a SmartRadio na serveru Deezer, kanály vysílání a podcastů na vyžádání z Mediafly a nabídka klasické, jazzové a bluesové hudby z celého světa prostřednictvím serveru Classical.com.

Tyto nové služby obohacují stávající nabídku služeb, které zahrnují hudební streamy podle vlastního nastavení z Last.fm a možnost ukládání vlastních hudebních kolekcí na Internetu v „úschovně“ Music Lockers na serveru MP3tunes.

„Díky rozšíření nabídky o hudební služby serverů Napster, Deezer, Mediafly a Classical.com je výběr hudby pro přehrávače Logitech Squeezebox dramaticky bohatší,“ řekl David Wall, regionální manager produktů obchodní divize streamované hudby společnosti Logitech. „Nyní máte na dosah ruky doslova tisíce skladeb a rádiových stanic. Jedinou výzvou pro vás tak zůstává rozhodnout se, co budete chtít poslouchat a kde.“

Síťové hudební přehrávače Logitech Squeezebox jsou již nyní k dostání online a u větších maloobchodních prodejců. Hudba na Napsteru je pro majitele přehrávače Logitech Squeezebox ze Spojeného království a Německa k dispozici na zkušební dobu 30 dní. Po uplynutí 30 denní lhůty je přístup na Napster možný na základě měsíčního poplatku přes www.napster.com. Hudba na serveru Classical.com je přístupná po dobu 30 dnů pro majitele přehrávače Logitech Squeezebox z celého světa a předplatné plnohodnotných služeb je možné si zajistit na adrese www.classical.com. Streamingové hudební služby WebRadio a SmartRadio na serveru Deezer jsou bezplatné a jsou k dispozici pro uživatele z celého světa na adrese www.deezer.com. Mediafly je služba poskytovaná celosvětově zdarma a je dostupná na adrese www.mediafly.com.


| Diskuse | Tiskové zprávy