Malý notebook mivvy L310

18. 2. 2009 13:09    Rubrika: Tiskové zprávy

Za necelých 9 tisíc si vyberete z pěti atraktivních barev

Malý notebook mivvy L310

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Netradiční přístroje s logem mivvy už u nás zdomácněly. Na vlnu úspěchu, kterou vloni v létě odstartoval notebook mivvy M310 se teď snaží navázat novinka s označením L310. Tentokrát je hned od začátku na výběr dokonce z pěti barev. Základní černou, bílou a stříbrnou variantu doplňují atraktivní žlutá a růžová. To všechno s nekompromisní výbavou za necelých devět tisíc!

Společnost mivvy a.s. dnes představila další ze série svých mininotebooků. Už v těchto chvílích jsou na prodejní pulty distribuovány první kusy nového mivvy L310.
Mivvy sází opět na design. A to možná víc, než kdy předtím. Kromě elegantních tvarů láká aktuální model hned pěti dostupnými barvami. Kanárkově žlutou nebo klasickou růžovou přitom nenajdete v nabídce žádného z konkurentů. Rozhodně to ale neznamená, že by vybavení pokulhávalo. Právě naopak.
Srdcem zařízení je populární procesor Intel Atom 1,6 GHz s nízkou spotřebou energie. Podobně jako jeho předchůdce je i mivvy L310 vybaven 10,2“ displejem s rozlišením 1024 x 600 bodů, 2GB operační paměti RAM a dokonce 160GB pevným diskem, což je ve své kategorii maximum. Standardem je samozřejmě 1,3MPx webkamera, univerzální čtečka paměťových karet, Bluetooth a WiFi ve třech pásmech.
Mivvy L310 míří k mladým lidem. Právě uvedená novinka je nekompromisním mobilním řešením a zároveň krásným kusem elektroniky. Vzbudí pozornost a přitom vkusně zapadne do stylu svého majitele.
Dostupné jsou varianty s předinstalovanými operačními systémy Linuxem Ubuntu 8.04, Windows XP nebo Vista. K dostání je v internetových obchodech už nyní za méně než devět tisíc korun včetně DPH.
Další informace jsou k dispozici na www.mivvy.eu.


| Diskuse | Tiskové zprávy