Samsung Centrum Praha

9. 3. 2009 18:34    Rubrika: Tiskové zprávy

Otevřeno první prodejní Samsung Centrum v Praze

Samsung Centrum Praha

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Výrobky značky Samsung si budete moci nejen prohlédnout ale i koupit ve „speciálce“ Samsung v Paláci Flora

Ucelený průřez portfoliem produktů Samsung Vám představí profesionálně vyškolený personál

Samsung Electronics Co., Ltd, vedoucí světový výrobce spotřební elektroniky, dnes v 16:00 oficiáně otevřel v Paláci Flora (Vinohradská 151, Praha 3) první Samsung Centrum na území české metropole. Samsung Centrum v Paláci Flora slavnostně otevřel Chang Jae Lee, generální ředitel Samsung pro Česko, Slovensko a Maďarsko, spolu s Tomášem Opluštilem, ředitelem maloobchodni divize ze společnosti Fast ČR.

V Praze je již v provozu tzv. showroom Samsung, kde lze vybrané produkty prohlédnout a vyzkoušet. Nové Samsung Centrum v Paláci Flora zákazníkům nabízí možnost nejen se s produkty Samsung detailně seznámit, ale také je rovnou zakoupit nebo objednat i s případnou instalací u něj doma. Provozovatelem Samsung Centra v Paláci Flora je firma Fast ČR.

Zákazníci mají možnost na místě si prohlédnout průřez portfoliem výrobků Samsung, od nejnovějších LCD a plazma televizorů, domácích kin či Blu-ray přehrávačů, digitálních fotoaparátů, videokamer, chladniček a praček nebo mikrovlných trub až po vysavače, nejmodernější počítačové monitory či mobilní telefony a MP3 přehrávače.

Nové Samsung Centrum se nachází ve spodním patře Paláce Flora a je otevřeno denně od 9.00 do 21.00 hodin.


| Diskuse | Tiskové zprávy