Kvintech - KvinElearning boduje v zahraničí

17. 3. 2009 12:00    Rubrika: Tiskové zprávy

KvinElearning boduje v zahraničí

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Kvintech sbírá se svou již třetí generací platformy pro elektronické vzdělávání KvinElearning úspěchy nejen v České republice, ale také v zahraničí. Český KvinElearning postupně poráží na francouzském trhu jeden zahraniční e-learningový systém za druhým.

Francouzský telekomunikační operátor Orange, jenž je součástí skupiny France Telecom, označil platformu Kvintechu v akceptačním řízení jako řešení, které je vhodné pro jeho infrastrukturu. Tímto krokem se otevřely dveře ke komplexnímu nasazení řešení Kvintechu ve společnosti Orange.

Úspěch a velká konkurenční výhoda třetí generace KvinElearningu spočívá především v bezpečnosti a přizpůsobivosti produktu. KvinElearning je první bezpečná platforma na výuku, protože neobsahuje na rozdíl od jiných systémů bezpečnostní díry v podobě ActiveX. Dále nabízí svým klientům „vše v jednom“, tedy nejen přípravu kurzu, studium, testování, certifikaci, ale i komunikaci s učitelem – to vše pomocí jednoho ovládání, filosofie a v jednom prostředí.

KvinElearning také jako první systém pro elektronické vzdělávání obsahuje heuristický modul dostupný pro učitele či HR manažery, který umí zjistit, kdo opravdu studuje a kdo naopak studium jen simuluje. Je to platforma, která je vhodná jak pro školské systémy, tak i pro business. Dokáže donutit uživatele opravdu studovat pomocí technologie úkolů a kontrolních listů.

E-learningové řešení Kvintechu nově podporuje vícejazykové kurzy - komunikuje několika světovými jazyky (angličtina, němčina, francouzština, ruština). Také nabízí video komunikaci přímo v základní sestavě a jako jediný systém podporuje přímo tenké klienty.

„Velmi mě těší, že české řešení slaví úspěch na západ od hranic a že naši programátoři opět ukázali, že patří mezi světovou elitu v tvorbě velkých řešení. Tento úspěch mě zvláště potěšil v době, kdy se neustále mluví o finanční krizi. Ukázalo se také, že nová moderní konstrukce LMS systému má obrovskou šanci uspět a že zvolená cesta byla správná,“ říká Pavel Ponížil, CEO společnosti Kvintech.


| Diskuse | Tiskové zprávy