Logitech Cooling Pad N100 - chladicí podložka pro notebooky

19. 3. 2009 09:25    Rubrika: Tiskové zprávy

Dbejte na komfort: Logitech pomáhá, aby používání notebooků doma bylo pohodlnější

Logitech Cooling Pad N100 -  chladicí podložka pro notebooky

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Chladicí podložka Logitech Cooling Pad N100 zajišťuje lepší proudění vzduchu kolem notebooku a obohacuje tak rodinu nepostradatelných doplňků Logitech pro notebooky

Milujete svůj notebook, ale trápí vás, jak moc se zahřívá – nejméně 50 procent z nás aspoň ano. Společnost Logitech dnes představila chladicí podložku Logitech® Cooling Pad N100, která rozšiřuje řadu nepostradatelných doplňků pro notebooky od této značky, jež pomáhají, aby práce s notebookem doma byla celkově pohodlnější.
Notebooky jsou nyní preferovanou volbou při výběru počítače pro práci doma, nicméně průzkum společnosti Logitech odhalil, že mnoho lidí má pocit, že co získají na praktičnosti, ztratí na pohodlí. Například – přes 60 procent dotázaných uvedlo, že notebook používají na pohovce. Více než 50 procent z nich má však obavy z tepla, které notebooky vyzařují, a 43 procent je přesvědčeno, že nadměrné teplo může notebook zpomalit nebo poškodit.
„Definovali jsme dva jednoznačné způsoby, jak lidé doma notebooky používají – buď v uspořádaných prostorech, jako jsou například domácí pracovny, nebo v prostorech bez uspořádání s ohledem na práci s počítačem – třeba v obývacím pokoji,“ řekl Denis Pavillard, viceprezident marketingu produktů divize klávesnic a stolních souprav společnosti Logitech. „Logitech nyní nabízí celou řadu řešení, jež pocit při práci s notebookem doma vylepšují díky našemu hlubokému porozumění způsobům, jak lidé své notebooky doma používají, a jejich přání využít praktičnost notebooků, aniž by museli obětovat pohodlí.“
Logitech pomáhá naplnit tyto potřeby díky uvedení chladicí podložky Cooling Pad N100, podobně jako v případě již představené podložky Comfort Lapdesk a dalších příslušenství pro notebooky.
Chladicí podložka Logitech Cooling Pad N100 – zlepšuje proudění vzduchu kolem vašeho notebooku
Ať již svůj notebook používáte na pohovce nebo v posteli anebo na stole ve spojení s vaší oblíbenou klávesnicí a myší, chladicí podložka Cooling Pad N100 zlepší proudění vzduchu kolem vašeho notebooku. Aby vás pomohla chránit před teplem notebooku, podložka Cooling Pad N100 nabízí členěný povrch, který umožňuje, aby ventilátor napájený přes USB port rovnoměrně a tiše rozváděl vzduch v okolí notebooku.
Pro vytvoření stálého a ničím neblokovaného průtoku vzduchu, používá chladicí podložka Cooling Pad N100 – na rozdíl od jiných chladicích podložek – sání ze zadní části, takže dokáže vytvářet proudění vzduchu i z úhlů, z nichž tomu jinak často brání buď samotný notebook, nebo volné kusy oblečení. Uzavřená a odolná konstrukce navíc vnitřní ventilátorek chrání před prachem a poškozením.
Chladicí podložka Cooling Pad N100 je navržena s ohledem na co největší účinnost, její ventilátorek má nízký odběr energie a připojuje se proto k vašemu notebooku pomocí USB kabelu, přičemž přidaná zátěž na baterie notebooku je minimální – a přitom stále dokáže poskytovat dostatečný výkon potřebný k tomu, aby se proudění vzduchu kolem notebooku zlepšilo.
Podložka pro notebooky na klín Logitech Comfort Lapdesk for Notebooks – nabízí větší pohodlí kdekoli ve vašem domě
Podložka pro notebooky na klín s názvem Logitech Comfort Lapdesk byla představena v prosinci 2008 a je navržena s cílem chránit vás před teplem notebooku a poskytnout stabilní základnu, ať již budete s notebookem pracovat na pohovce, v posteli nebo dokonce na podlaze. Na rozdíl od improvizovaných řešení a jiných podložek se model Comfort Lapdesk vyznačuje čtyřvrstvou konstrukcí zajišťující odstínění tepla, která vás ochrání před teplem vyzařovaným z vašeho notebooku.
A když práci s notebookem skončíte, můžete podložku Comfort Lapdesk díky štíhlému a ladnému profilu snadno zastrčit pod pohovku nebo postel anebo ji postavit nastojato vedle sofa.
Nepostradatelné doplňky pro váš notebook – pohodlí a snadné přenášení
Od pouzder, stojánků a reproduktorů až po myši, webové kamery a náhlavní sady – Logitech nabízí ucelenou řadu doplňků a periférií, které jsou navrženy s cílem poskytnout vám vynikající komfort a snadné přenášení. Podívejte se na stránky www.logitech.com na podrobnosti o optické myši Logitech® V200 Optical Mouse s minipřijímačem nebo na model Logitech® V550 Nano s praktickým úchytem „clip-and-go“ na víko notebooku. Můžete si kamkoli s sebou vzít celou rodinu díky široké řadě webových kamer Logitech, poslouchat svou oblíbenou hudbu přes stylové všesměrové stereo reproduktory Logitech® Z-5 anebo se usadit pohodlněji, když využijete některý ze stojánků pro notebooky značky Logitech – jistě najdete ten pravý pro vaše potřeby.

Cena a dostupnost
Chladicí podložka Logitech® Cooling Pad N100 by měla být v Evropě k dostání počátkem dubna za doporučenou maloobchodní cenu 840,-Kč s DPH. Podložka pro notebooky na klín Logitech Comfort Lapdesk for Notebooks je v Evropě k dispozici již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 1090,-Kč s DPH. Úplnou řadu nepostradatelných doplňků pro notebooky si můžete prohlédnout na stránkách www.logitech.com


| Diskuse | Tiskové zprávy