Lenovo ThinkPad Protection - snížení cen

24. 3. 2009 16:31    Rubrika: Tiskové zprávy

Rozšíření záruky s ochranou proti náhodnému poškození nyní za akční ceny

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Lenovo razantně snížilo cenu záručních balíčků s ochranou proti náhodnému poškození ThinkPad Protection. Balíčky vylepšují existující záruky na notebooky ThinkPad a ochrana před neúmyslným poškozením rozšiřuje tyto záruky o pokrytí škod způsobených neúmyslně přímo uživatelem – tedy například pádem notebooku na zem nebo napěťovým rázem.

Ochranu proti náhodnému poškození lze přirovnat k havarijnímu pojištění na auto. V případě nehody zajišťuje jeho rychlou opravu bez dalších nákladů.

Doporučená cena nejprodávanějšího záručního balíčku, který rozšiřuje standardní záruku z 1 roku carry-in na 3 roky carry-in je 2790 Kč bez DPH, včetně ochrany proti proti náhodnému poškození pak platí nová doporučená akční cena 3190 Kč bez DPH. Za dodatečných 400 Kč tedy získáte 3 roky ochrany proti náhodnému poškození.

Stát se může ledacos

Notebook poškozený pádem, zapomenutý na kapotě auta a přejetý při odjezdu z parkoviště, politý kávou na obchodní schůzce, zničený napěťovým rázem – to jsou příklady nešťastných náhod, které připraví pracovníky o hodně času a firmu i o peníze. Ochrana proti náhodnému poškození zajišťuje záchranu dat, opravu a starost o znovuzprovoznění počítače, takže minimalizujete neočekávané výdaje na opravy a můžete se plně soustředit jen na vaše podnikání.

Rozšíření záruky s ochranou proti náhodnému poškození pokrývá selhání konstrukce nebo ovládání za normálních podmínek, menší pády, polití tekutinou, napěťové rázy, zničení displeje. ThinkPad Protection naopak nekryje ztrátu nebo krádež, nefunkční baterie, úmyslně založený požár, již existující nebo kosmetické poškození, škody vzniklé následkem nevhodného zacházení nebo v abnormálních podmínkách.

Varianty záručních balíčků

Zákazníci mohou zvolit servisní balíček, který nejvíce vyhovuje jejich potřebám, jako je např. doba reakce a místo servisního zásahu. Opravy zajišťují autorizovaní servisní partneři Lenovo.


| Diskuse | Tiskové zprávy