Digitální videokamera Toshiba Camileo H20

24. 3. 2009 19:42    Rubrika: Tiskové zprávy

Toshiba dále rozšiřuje nabídku špičkových HD videokamer o nový stylový model Camileo H20

Digitální  videokamera Toshiba Camileo H20

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Nejnovější přírůstek do produktové řady společnosti Toshiba nabízí vysoce kvalitní funkce pro záznam obrazu v atraktivním designu

Společnost Toshiba oznámila nejnovější přírůstek do své špičkové řady videokamer s vysokým rozlišením. Všestranná HD kamera Camileo H20 nabízí záznam obrazu v plné HD kvalitě 1080p, snadné použivání a vyspělé technologie při energeticky úsporném provozu.

Camileo H20 váží pouhých 340 g a snadno se vejde do dlaně, přičemž její ergonomický design zajišťuje, že všechna tlačítka jsou umístěna na ideálních místech tak, aby ovládání bylo pohodlné. Záznam je možné rychle a snadno prohlížet na otočném TFT displeji s úhlopříčkou 3" (7,6 cm) s poměrem stran 16:9 nebo pomocí integrovaných konektorů HDMI nebo AV na televizoru.

„V současné době stále více spotřebitelů natáčí vlastní filmy ve vysokém rozlišení a cenové úrovně zařízení se přibližují možnostem masového trhu,“ říká Marco Perino, generální ředitel divize doplňků pro PC, periférií a služeb společnosti Toshiba Europe GmbH. „Nová videokamera Camileo H20 do této kategorie spadá dokonale, protože kombinuje vysoké rozlišení (1440 x 1080p) a intuitivní ovládání za dostupnou cenu.“

Díky malým rozměrům je Camileo H20 ideálním zařízením pro záznam obrazu při jakékoli situaci – od výprav do přírody až po noční akce s přáteli. Kombinace 5x optického zoomu a 4x digitálního zoomu (2x při rozlišení 1080p) znamená, že i velmi vzdálené scenérie je možné zachytit se všemi detaily. Velkým pokrokem je energeticky úsporná technologie snímacího senzoru CMOS, která umožňuje natáčet na jedno nabití až čtyři hodiny videozáznamu. Videokamera Camileo H20 dokáže rovněž snímat digitální fotografie s rozlišením více než 7,5 megapixelu (3200 x 2400 bodů) a pro zaručení co nejlepších výsledků je vybavena integrovaným fotografickým bleskem.

Model Camileo H20 se dodává s kabely pro připojení k televizoru HDMI (1,2 m) a AV (1,2 m), dále s USB kabelem (0,9 m), dobíjecí baterií NP60 typu Li-ion, síťovým adaptérem, pouzdrem (brašnou), čisticí utěrkou, CD diskem s podpůrným softwarem, příručkou pro rychlé seznámení s přístrojem a uživatelským manuálem.


| Diskuse | Tiskové zprávy