Video-telefon Polycom VVX 1500

31. 3. 2009 17:53    Rubrika: Tiskové zprávy

Nová generace manažerských telefonů Polycom VVX 1500

Video-telefon Polycom VVX 1500

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Polycom navázala na svou úspěšnou řadu IP telefonních přístrojů se značkou SoundPoint a v průběhu letošního března představila zcela nový typ vysoce výkonného a komfortního manažerského telefonu Polycom VVX 1500, který přináší doposud nevídané možnosti desktop komunikace.

Polycom VVX 1500 je videotelefonní přístroj, který nabízí všechny pokročilé funkce a vlastnosti předchozí řady Polycom SoundPoint, kam spadá mimo jiné podpora až šesti telefonních linek, implementace technologie pro špičkovou kvalitu hlasu Polycom HD Voice a Gigabit Ethernet switch s podporou PoE. Zařízení je navíc vybaveno zabudovanou kamerou s rozlišením 2 Mpix a sedmipalcovým barevným dotykovým TFT LCD displejem s poměrem stran 16:9.

Díky tomu nabízí Polycom VVX 1500 vysoce kompaktní řešení pro hlasovou i video komunikaci, které se vyznačuje velmi jednoduchým intuitivním ovládáním a širokou škálou doplňkových funkcí. Tím však možnosti zařízení nekončí, neboť k jeho výbavě patří sada aplikací Polycom Productivity Suite a integrovaný microbrowser. Podpora mnoha dalších různých dalších aplikací je zajištěna prostřednictvím Polycom XML API a zabudovaného USB 2.0 portu.

Podrobné technické údaje Polycom VVX 1500 můžete nalézt v tomto dokumentu:
http://www.polycom.com/global/documents/products/voice/desktop_solutions/vvx1500_datasheet.pdf


| Diskuse | Tiskové zprávy