Tech Data Forum 2010

31. 12. 2009 21:32    Rubrika: Tiskové zprávy

Přípravy třináctého ročníku Tech Data Forum v plném proudu

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Tech Data Forum 2010 se už potřinácté stane místem unikátního setkání výrobců a prodejců výpočetní a komunikační techniky. Tým pořadatelů
ze společnosti Tech Data Distribution již naplno pracuje na perfektní organizaci letošního ročníku.

Tech Data Forum 2010 se tentokráte uskuteční v prostorách hotelu Diplomat, který se nachází na ulici Evropská v Praze 6. Hotel je jako stvořený pro podobné akce a účastníkům přinese ještě větší komfort než během předešlých ročníků. Místo konání bylo tentokráte zvoleno s přihlédnutím k přáním vystavovatelů.

Organizátoři vyšli vstříc postřehům a přáním účastníků dřívějších ročníků i co se týče délky a termínu konání akce. Letošní Tech Data Forum proto bude stejně jako loni jednodenní – termín je stanoven na čtvrtek 18. února 2010.

Velmi důležitou součástí akce je i letos možnost domluvit si pracovní schůzku se zástupci společnosti Tech Data Distribution nebo kteréhokoli výrobce. Jen pro zajímavost, v minulém roce takto proběhlo v rámci Tech Data Forum 150 obchodních jednání. Pro lepší koordinaci schůzek bude sloužit infopult. Během loňského ročníku se uskutečnilo více než 20 přednášek výrobců, kterých se zúčastnilo 501 návštěvníků. Workshopy připravilo dvanáct vystavovatelů, kteří během dne přivítali 309 posluchačů.

Tech Data Forum patří mezi nejvýznamnější setkání výrobců a prodejců ICT. Hlavním posláním akce je soustředit na jedno místo co možná nejvíce informací z oblasti informačních technologií a vytvořit prostor pro pracovní setkání výrobců výpočetní a telekomunikační techniky s prodejci.

Základní fakta o akci:

Název akce: Forum 2010, 13. ročník
Krátký popis: Setkání prodejců a výrobců výpočetní techniky, pořádané společností Tech Data Distribution a významnými výrobci v oblasti IT
Datum: 18. 2. 2010
Místo: Hotel Diplomat, Evropská 15, Praha 6
Hlavní pořadatel: Tech Data Distribution
Organizační zajištění: Komunikační agentura Aetna

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.


| Diskuse | Tiskové zprávy