Externí harddisky Toshiba StorE steel a StorE art

14. 4. 2009 21:31    Rubrika: Tiskové zprávy

Toshiba rozšiřuje svou rodinu externích harddisků o elegantní modely StorE steel a StorE art

Externí harddisky Toshiba StorE steel a StorE art

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Harddisky StorE steel a StorE art spojují moderní design s nejnovější technologií pro ukládání velkých objemů dat.

Společnost Toshiba Europe rozšiřuje svou rodinu externích harddisků o dva nové přírůstky.
Model StorE steel má minimalistický a elegantní design, který se dodává ve třech metalických barevných provedeních s vysokým leskem. Harddisk StorE art nabízí celou řadu různých barev a vzorů.

Lidé stále intenzivněji shromažďují data, fotografie, videa a hudební skladby. K tomuto „digitálnímu bohatství“ chtějí mít přístup prostřednictvím různých zařízení, jako jsou televizory, notebooky nebo hi-fi systémy. Externí harddisky nabízejí ideální řešení, jak toho dosáhnout.

„Díky novým modelům StorE steel a StorE art opětovně rozšiřujeme rodinu externích harddisků o zařízení, která osloví naše zákazníky, jimž záleží na stylu a kteří si přejí vysokou kvalitu, snadné použití a design podle osobního výběru,“ říká Marco Perino, generální ředitel divize příslušenství pro PC, periférií a služeb regionu EMEA společnosti Toshiba Europe GmbH. „Spotřebitelé mají cit pro volbu. Proto nabízíme naše modely StorE steel a StorE art v celé řadě velikostí a kapacit a se širokým výběrem designu.“

Všechny nové modely jsou vybaveny vysokorychlostním rozhraním USB 2.0, je lze snadno použít jako multimediální centra pro ukládání všech typů souborů, včetně filmů, fotografií a hudby. Společnost Toshiba je navíc s ohledem na vyšší úroveň ochrany dodává se softwarovým bezpečnostním balíkem McAfee® Internet Security.

StorE steel – minimalistický design z lesklé oceli
Právě díky minimalistickému a elegantnímu designu jsou disky StorE steel naprosto jedinečné. Kryt je vyroben z leštěné nerezové oceli, která je odolná vůči poškrábání a zašpinění a je k dispozici ve třech metalických provedeních: v barvě titania, stříbra a zlata.

HDD se dodává ve verzi 1,8", měří 10,3 cm x 6,3 cm x 1,4 cm a nabízí úložnou kapacitu až 160 GB. Je dostatečně malý, aby se snadno vešel do každé kapsy. Disk je též velmi lehký – navzdory ocelovému pouzdru váží pouhých 120 gramů. Mimoto není zapotřebí žádné externí napájení, protože je napájen prostřednictvím rozhraní USB.

StorE art – ukládání dat je uměním
Vaše zařízení pro ukládání dat může být stejně osobité, jako vaše digitální data, která novému harddisku StorE art svěříte. První modely jsou k dispozici v leskle černém provedení. A brzy budou následovat další vzory v různorodých barvách.

Harddisky StorE art jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají robustní, ale současně přenosné řešení pro ukládání velkých objemů dat. Modely v této řadě se budou nabízet ve dvou velikostech: 2,5" a 3,5".

Verze 2,5" váží 175 gramů, což představuje ideální řešení jak pro domácí a kancelářské využití, tak pro cestování. Napájení je řešeno přes USB port. Harddisk nabízí úložnou kapacitu od 160 GB do 500 GB.

Pro uživatele, kteří chtějí ukládat velké objemy multimediálních dat, je k dispozici velkokapacitní verze externího harddisku StorE art o průměru 3,5", která poskytuje kapacitu od 500 GB do 1000 GB. Protože je tento model určen pro stolní použití, vyžaduje externí napájení.

Další informace jsou k dispozici na adrese:
www.toshiba-czech.com/presslounge.


| Diskuse | Tiskové zprávy