Přenosný Blu-ray přehrávač Panasonic DMP-B15

7. 5. 2009 15:01    Rubrika: Tiskové zprávy

První přenosný přehrávač Blu-ray disků na světě

Přenosný Blu-ray přehrávač Panasonic DMP-B15

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Panasonic představila první přenosný Blu-ray přehrávač na světě. Model s typovým označením DMP-B15 je vybaven revoluční funkcí VIERA CAST, která přináší do vašich televizorů i spoustu snadno dosažitelné zábavy z internetu. Jednoduchým stisknutím tlačítka VIERA CAST na dálkovém ovladači vstoupíte přímo do archivu NOVA.CZ, můžete si přehrávat klipy na YouTube, prohlížet fotky na webových stránkách Picasa nebo sledovat předpověď počasí či informace o cenách akcií na dalších stránkách.

To vše vám DMP-B15 nabídne na 8,9palcovém displeji, který potěší na cestách i doma v posteli. Díky snadné přenosnosti tohoto přehrávače budete mít funkci VIERA CAST - a s ní snadný přístup k internetové zábavě - stále s sebou.

Kompaktní rozměry, stylový design a plochý, širokoúhlý displej dělá z B15 ideálního Blu-ray společníka na cesty. Kvalita obrazu je dokonalá díky technologii zpracování obrazu PHL Reference Chroma Processor. Propojením přehrávače přes rozhraní HDMI můžete sledovat film z Blu-ray disku na televizoru VIERA v té nejvyšší kvalitě. Po vsunutí paměťové karty do příslušného slotu hned vidíte vaše digitální fotografie a videa. Díky funkci BD-Live si uživatelé budou moci vychutnat i bonusový obsah dostupný na discích Blu-ray. Pomocí funkce VIERA Link dokážete ovládat jediným dálkovým ovladačem televizor VIERA i jiné přístroje propojené přes rozhraní HDMI.

Díky modelu B15 se formát Blu-ray stal konečně mobilním. Nyní si můžete vychutnávat filmy v nejvyšší kvalitě a zábavu z internetu na návštěvě u přátel, anebo kdekoli na cestách. Předpokládané uvedení Blu-ray přehrávače na našem trhu je v červnu a jeho cena ještě nebyla stanovena.


| Diskuse | Tiskové zprávy