D-Link - přepínače s certifikací IPv6 Ready fáze 2

5. 11. 2009 07:52    Rubrika: Tiskové zprávy

D-LINK DÁLE ZVYŠUJE POČET SVÝCH ŘIDITELNÝCH PŘEPÍNAČŮ S CERTIFIKACÍ IPv6 READY FÁZE 2

D-Link - přepínače s certifikací IPv6 Ready fáze 2

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, oznamuje, že jeho řady přepínačů D-Link xStack DGS-3400, xStack DES-3200, xStack DES-3528/52 a DES-7200 získaly od organizace IPv6 Forum certifikační logo „IPv6 Ready fáze 2″ (zlaté). Tyto řady přepínačů se tak připojují ke skupině přepínačů D-Link xStack DGS-3200
a xStack DGS-3600, které získaly tuto certifikaci začátkem tohoto roku. Tato certifikace potvrzuje závazek společnosti D-Link dodávat špičkové síťové produkty s nejvyšším stupněm interoperability a zabezpečení, a zároveň vycházet vstříc rostoucím požadavkům firemního a veřejného sektoru na podporu funkcí protokolu IPv6.

Sada testů pro získání loga „IPv6 Ready” byla pro fázi 2 výrazně rozšířena. Ve srovnání s fází 1 se rozšiřuje okruh testů kompatibility s klíčovými protokoly IPv6 a jsou přidány nové rozšířené kategorie testů. Získání loga „IPv6 Ready fáze 2″ znamená, že přepínače řady xStack DGS-3400, xStack DES-3200, xStack DES-3528/52 a DES-7200 splnily všechny požadavky organizace IPv6 Forum na kompatibilitu a interoperabilitu. Přepínače jsou schopny nejen pracovat s IPv6, ale dokážou také spolupracovat se standardizovanými produkty jiných výrobců, které podporují funkce IPv6. Certifikace IPv6 fáze 2 navíc zaručuje uživatelům úsporu nákladů spojených s přechodem z IPv4 na IPv6 zařízení.

„Rostoucí počet přepínačů s certifikací IPv6 fáze 2 v portfoliu společnosti
D-Link má zdůraznit náš závazek poskytovat našim zákazníkům špičkovou technologii pro jejich sítě bez zatížení jejich rozpočtů,“ vysvětluje uvádí Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika.

Podle posledních odhadů pro toto odvětví se zásoba nových IPv4 adres, dostupných z regionálních internetových registrů, vyčerpá v roce 2011. IPv6 řeší tento problém zvýšením zásoby nových IP adres pomocí rozšířeného 128bitového adresování. IPv6 obsahuje také zabezpečovací funkce a rozšíření pro správu sítě a mobilitu, a proto požadavky vládních organizací, vzdělávacích zařízení a firemního sektoru na podporu IPv6 neustále rostou.

Přepínače řady D-Link xStack DGS-3400, xStack DES-3200, xStack DES-3528/52 a DES-7200 přinášejí firmám a vertikálním trhům L2/L3 gigabitové řešení. Všechny nabízejí mnoho funkcí pro správu, robustní zabezpečení
a vysokou spolehlivost sítě. Dokážou pracovat v existujících IPv4 sítích a pak jednoduše přejít na IPv6, aby ochránily investice uživatelů při budoucích upgradech sítí, když nastane potřeba lepšího zabezpečení a většího adresového prostoru. Podpora nejnovějšího technologie IPv6 multicast navíc umožňuje maximální využití hardwarového výkonu. D-Link bude i nadále pokračovat v soustředění svých zdrojů a úsilí na získání certifikace IPv6 Ready fáze 2 pro ještě širší škálu svých produktů.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.


| Diskuse | Tiskové zprávy