COMFOR - nová prodejna v OC Vaňkovka

18. 5. 2009 11:40    Rubrika: Tiskové zprávy

V brněnské Galerii Vaňkovka bude otevřena další z prodejen COMFOR

COMFOR - nová prodejna  v OC Vaňkovka

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Další expanzi hlásí největší síť prodejen počítačů v České republice, prodejní síť COMFOR. Po tom, co ohlásila růst obratu v roce 2008 a zavedla šrotovné také na počítače, rozšiřuje počet svých prodejních míst. Již 15. května v brněnském obchodním centru – Galerii Vaňkovka otevírá svou 164. prodejnu, 15. v obchodním centru.

Prodejna bude mít v přízemí obchodního centra rozlohu 42 m2 a díky umístění v centru bude dobře dostupná pro všechny zákazníky. Podobně jako celá síť COMFOR se bude z velké části orientovat na schopnost poskytovat maximální podporu běžným zákazníkům přímo v místě jejich bydliště. Standardně nadstandardní bude i přístup zaměstnanců. Bohaté služby z oblasti IT – servis záruční i pozáruční, pomoc s instalací produktů, odvirování a bohaté poradenství je samozřejmostí.

„Průběžně školíme všechny zaměstnance, aby byli schopni dobře obsloužit naše zákazníky,
ať už laiky, nebo zdatné specialisty. Školení probíhají 3x ročně se zaměřením na znalectví produktu, 4x ročně na psychologii prodeje a nejméně 1x ročně jsou věnována čistě technické oblasti,“ připomíná marketingový ředitel sítě COMFOR Martin Wanke.


| Diskuse | Tiskové zprávy