S&T integruje SAP ve skupině PERUTNINA PTUJ

20. 5. 2009 15:47    Rubrika: Tiskové zprávy

S&T integruje SAP v největší jihoevropské potravinářské skupině PERUTNINA PTUJ

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Informační systém SAP ERP společně s oborovým řešením pro masný průmysl „myMEAT“ nasazuje nadnárodní systémový integrátor S&T ve všech dceřiných společnostech slovinské potravinářské skupiny PERUTNINA PTUJ GROUP. Cílem je sjednocení klíčových obchodních procesů a aktivit skupiny ve všech regionech.

Slovinská potravinářská skupina Perutnina Ptuj Group, která je největší masozpracující společnosti v jižní Evropě, si vybrala systémového integrátora S&T pro realizaci integrace informačního systému SAP ERP. „Za výběrem konzultantů S&T stála důvěra v jejich rozsáhlé zkušenosti a důkladnou znalost podnikových systémů SAP. Rozhodující byl i fakt, že společnost S&T působí ve stejných zemích jako společnosti skupiny Perutnina Ptuj Group,“ řekl k uzavření spolupráce ředitel pro oblast podnikových řešení S&T CZ Jan Gábriš.

Úkolem S&T je na míru upravit a implementovat informační systém SAP ERP společně s oborovým řešením pro masný průmysl „myMEAT“ ve všech dceřiných společnostech skupiny Perutnina Ptuj Group. Ty se nacházejí ve Slovinsku, v Chorvatsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině a Rumunsku. Cílem je sjednotit klíčové obchodní procesy v jednotlivých zemích a pro veškeré aktivity využívat jednotný informační systém. Zavádění začalo v září 2008. Předpokládaná doba trvání projektu je 18 měsíců a její dokončení v rámci celé skupiny se očekává v horizontu 2,5 roku.

„Při zavádění informačního systému SAP ERP ve skupině Perutnina Ptuj Group se můžeme opřít o zkušenosti z dalších projektů v masném průmyslu,“ řekl Jan Gábriš. Systémový integrátor S&T má jeden z největších a nejzkušenějších konzultačních týmů se specializací na SAP v Evropě. Celá skupina S&T disponuje více než tisícem konzultantů, za kterými stojí úspěšné realizace stovek projektů po celém světě.


| Diskuse | Tiskové zprávy