Nové SONY Centrum otevřeno!

29. 5. 2009 15:18    Rubrika: Tiskové zprávy

Stylová prodejna je největší ve střední a východní Evropě.

Nové SONY Centrum otevřeno!

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníSpolečnost SONY Czech s.r.o. a Elvia-Pro s.r.o. zahájily provoz v nově zrekonstruovaném, rozsáhlém SONY Centru v Poděbradské ulici na Praze 9.

SONY má v regionu v SCSE (střední a východní Evropa) 72 SONY Center a jejich počet každoročně roste. Sony Centrum Poděbradská bylo otevřeno v roce 1996 jako první SC v Čechách a ve střední Evropě. O té doby si vybudovalo stálý okruh zákazníků, kteří oceňují odbornou kvalitu personálu, široké portfolio služeb a rozsáhlé skladové zásoby. V areálu prodejny se dále nachází specializované centrum služeb pro dodávky komplexních řešení do bytů, rodinných domů a komerčních prostor a také car centrum, zaměřené na oblast audio a video techniky do automobilů.

Významnou roli této prodejny v regionu SCSE potvrdila i přítomnost
Phila Molyneux Managing Director Sony Central & Southeast Europe, který společně s jednatelem společnosti Elvia-Pro Vladislavem Axlerem a Generálním ředitelem Sony Czech Danielem Svobodou přestřihl slavnostní pásku a oficiálně tak zahájil provoz redesignovaného SONY Centra.

Rozloha prodejny je plných 260 m2. O interiérový design se postarala
maďarská společnost Art1st a vybudovala jej podle nového konceptu společnosti SONY. Rekonstrukce prodejny trvala 6 týdnů.

SONY Czech spolupracuje se společností Elvia-Pro od roku 1991. Elvia patří mezí nejvýznamnější zákazníky Sony a to nejen v oblasti spotřební elektroniky a notebooků, ale i v profesionální technice, určené pro televizní studia, přenosové vozy a další komerční aplikace. Se svou sítí deseti Sony Center, rozprostřených po celé České republice, je největším partnerem Sony v oblasti maloobchodního prodeje, specializovaného na jednu značku.


| Diskuse | Tiskové zprávy