Chladicí ventilátor pamětí Kingston HyperX Fan

4. 6. 2009 14:03    Rubrika: Tiskové zprávy

Kingston Technology rozšiřuje produktovou řadu HyperX o nový chladicí ventilátor pamětí

Chladicí ventilátor pamětí Kingston HyperX Fan

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Chlazení pamětí pro hráče a příznivce přetaktování s cílem vytvořit optimální prostředí pro bezproblémový chod pamětí

Společnost Kingston Technology Europe Ltd., dceřiná firma společnosti Kingston Technology Company, Inc., která je největším nezávislým výrobcem paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení zcela nového ventilátoru s označením Kingston HyperX® Fan. Ventilátor byl speciálně navržen tak, aby poskytl dodatečné chlazení paměťovým modulům Kingston HyperX, a zajistil tak vyšší výkon pamětí. Podívejte se na Kingston HyperX Fan video na YouTube.

“Problémy se zahříváním je to poslední, co chtějí hráči a příznivci přetaktování řešit. Tito lidé ladí své systémy na maximum s cílem dosáhnout optimálního výkonu. Se dvěma 60milimetrovými ventilátory, které vytvářejí stálý proud vzduchu, bude paměť stabilní i při nastavení nejvyššího výkonu díky vysoce výkonné chladicí síle,” řekl Marcin Gaczor, Business Development Representative společnosti Kingston. “HyperX ventilátor, který je vyroben z eloxovaného hliníku, obstará chlazení až 6ti paměťových modulů najednou. Při běhu ventilátoru jsou jeho lopatky osvětleny osmi modrými LED diodami.”*

Příkon je minimální a ani hluk není problémem, protože hluk Kingston HyperX ventilátoru je na úrovni šepotu a činí 25 dBA**. Kingston HyperX ventilátor je kompatibilní jak se standardními, tak s vyššími paměťovými moduly Kingston HyperX T1 a dodává se samostatně nebo v sadě s Kingston 6GB 2000 a 1800 MHz HyperX DDR3 tříkanálovými paměťovými moduly pro systémy s procesorem Intel Core i7.

Kingston HyperX ventilator má jednoletou záruku a nepřetržitou technickou podporu. Ventilátor bude v Evropě dostupný od Q3 2009.

Pro více informací prosím navštivte webové stránky společnosti Kingston na www.kingston.com/europe.

Podívejte se na Kingston HyperX ventilátor na YouTube a Flickr!
• Fotografie ventilátoru jsou dostupné na: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/sets/72157618956483228/
• Podívejte se na video na YouTube: Kingston HyperX Fan

* Šest modulů v plně osazeném tříkanálovém systému. Kingston HyperX větrák funguje dobře také v dvojkanálových systémech s až čtyřmi moduly.
* *Maximální akustický hluk 28 dBA


| Diskuse | Tiskové zprávy