T-Mobile - herní časopis FRAG zakládá svůj klub

4. 6. 2009 13:40    Rubrika: Tiskové zprávy

- Informace ze světa mobilní zábavy na mobil, časopis FRAG zdarma až domů

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníOblíbený časopis FRAG, který vychází již druhým rokem, má pro všechny své fanoušky další skvělý dárek. Dnešním dnem vzniká herní klub FRAG, který svým členům přinese řadu lákavých odměn – slevy, balíčky her za zvýhodněnou cenu, soutěže jen pro členy či doručování časopisu pohodlně až domů.

Klub FRAG je otevřen všem zákazníkům T-Mobile, a to zcela zdarma. Stát se jeho členem není nic složitého, stačí odeslat:
- SMS ve tvaru +FRAG na telefonní číslo 4616 – zákazník pak bude dostávat přehled aktuálních novinek či soutěží ve formě SMS,
- MMS ve tvaru +MMSFRAG – novinky budou doručovány ve formě multimediálních zpráv.

Bezplatným zasíláním aktuálních informací však nabízené výhody teprve začínají. Každý přihlášený bude mít možnost dostávat časopis FRAG přímo až domů, přičemž v každém čísle bude připravena speciální soutěž jen pro členy klubu.

Milovníky mobilní zábavy jistě zaujme možnost vybavit si telefon herními trháky se slevou, kterou mohou získat hned dvěma způsoby – buď při nákupu dvou a více her najednou nebo objednáním měsíčního předplatného.

Kdo sáhne pro první variantě, pořídí dvě hry už za 149 Kč s DPH. Běžná cena ovšem činí 178 korun, takže člen klubu ušetří 29 korun. Ještě výraznější úspora čeká při nákupu třech kusů, za které zájemce zaplatí jen 199 Kč s DPH namísto standardních 267 Kč s DPH. V podstatě tak získá tři hry za cenu dvou.

Uživatelé předplatného se mohou těšit na ještě výraznější slevy. Pokud si „předplatí“ jednu gamesu měsíčně, bude je stát 79 Kč s DPH (standardní cena 89 Kč s DPH). Dvě hry za měsíc ale už přijdou jen na 119 Kč s DPH, a tři dokonce jen na 178 Kč s DPH.

Červnová soutěž jen pro členy klubu
Každý, kdo v červnu vstoupí do „spolku přátel FRAGu“ může získat některou z velmi zajímavých cen. Šťastlivci si odnesou dvě přenosné konzole Nintendo DSi (pro každých 14 červnových dnů jedna), mobilní telefon Sony Ericsson W580i a 3 úžasná auta na dálková ovládání iWaver. Vstup do klubu přitom není nic složitého – stačí odeslat SMS nebo MMS.

Kompletní informace na www.t-zones.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy