Full HD přehrávač eGreat EG-M33H DVBT

3. 6. 2009 14:33    Rubrika: Tiskové zprávy

Výkonný Full HD přehrávač s digitálním TV tunerem

Full HD přehrávač eGreat EG-M33H DVBT

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníUmax uvádí další zajímavou novinku z oblasti stále oblíbenějších multimediálních přehrávačů, tentokrát v kombinaci s digitálním TV tunerem schopným přijímat a nahrávat signál ve standardním i vysokém rozlišení. EGreat EG-M33H DVBT zachovává tradici skvělé kompatibility video a audio formátů, výkonu, konektivity a nechybí kompletní česká lokalizace včetně podpory českých titulků.

Základem eGreatu EG-M33H zůstává zatím výkonný procesor řady Sigma Designs 8635, díky němuž zvládne přehrávač skvěle většinu video a audio formátů včetně oblíbeného .AVI, .ISO, .MKV (H264), BlueRay ISO, AC3, DTS, FLAC atd. Potěší podpora DTS zvuku včetně dekódování do stereo signálu, což využijete v případě, že nemáte externí dekodér (receiver) a připojujte přehrávač přes HDMI přímo do televizního přijímače. Jednoduché uživatelské rozhraní je lokalizováno do češtiny a nechybí samozřejmě podpora českých titulků (UTF-8). Potěší tichý chod zařízení, který je dán použitým kovovým tělem s vestavěným kvalitním větráčkem. Pevný disk je uchycen ve speciálním šuplíku, který lze jednoduše z přístroje vyjmout.

Multimediální soubory lze přehrávat z vestavěného disku nebo ze zařízení v lokální počítačové síti (podpora SMB a NFS protokolů, uPnP). Veškeré konektory jsou umístěny na zadní straně. Najdete zde dva USB Host porty pro připojení externích zařízení, USB Slave port pro připojení k počítači, LAN 10/100 port pro připojení do lokální sítě, HDMI 1.3 výstup (až 1080P, podpora HD audia), optický digitální 5.1 výstup a také komponentní/ kompozitní výstupy. Na čelní straně najdete hlavní vypínač a LCD stavový displej.

Použitý digitální TV tuner zvládne dekódovat vysílání i ve vysokém rozlišení. Nechybí programový průvodce EPG s podporou českého jazyka a s možností programovat nahrávání na týden dopředu. Uložené časové rozvrhy nahrávání lze později editovat popřípadě smazat.

Cena přehrávače eGreat EG-M33H DVBT je stanovena na atraktivních 6.990 Kč s DPH. Verze s 1TB SATA diskem je o 2500 Kč dražší. Za příplatek lze přístroj vybavit USB WiFi-N adaptérem. V balení nechybí HDMI kabel, dálkové ovládání, DVBT anténa, AV kabel, USB kabel a napájecí adaptér.


| Diskuse | Tiskové zprávy