APC - nové chladící systémy InRow SC

10. 6. 2009 08:47    Rubrika: Tiskové zprávy

Nové chladící systémy InRow SC pro síťové skříně a serverovny

APC -  nové chladící systémy InRow SC

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost APC ze skupiny Schneider Electric představila vylepšené řešení rackových stojanů s integrovaným chlazením, které se vyznačuje snadnou instalací a zvýšenou mobilitou. Ta mimo jiné umožňuje výměnu jednotlivých zařízení za chodu. Zároveň se systém sám monitoruje.

Klimatizace APC InRow SC v novém provedení je samostatným stojanem s integrovaným chlazením, který je ideální pro síťové skříně a serverovny. Je natolik flexibilní, že je možné ji instalovat jako zcela samostatnou (takže nepotřebuje vzdálené výměníky tepla), ale i jako částečně samostatné systémy. Ty pak lze v případě potřeby snadno vylepšit.

Tyto nové chladicí systémy dokáží nabídnout až 7 kW chladící kapacity, mají 600 milimetrů široký rackový stojan a možnost přední i zadní izolace. Zároveň monitorují a aktivně upravují chladící kapacitu tak, aby k serverům proudil vzduch s ideální teplotou.

Nový systém je díky inteligentním komponentům, s nimiž se snadno manipuluje, připraven pro síťové využití. Lze ho doplnit o bezpečnostní funkce.

Obsahuje:
• Chlazení APC InRow SC, které nabízí předvídatelné chlazení pro serverové místnosti a kabelové rozvodny v řadové architektuře, včetně funkcí, jako je aktivní odezva, proměnné otáčky ventilátorů, vzdálená správa, ochrana před zatuhnutím cívky, dry contact výstupy a systém pro horizontální proudění vzduchu.
• Stojan APC NetShelter. Jde o součást racků pro síťová zařízení a zařízení s vysokou hustotou.
• APC Rack Air Containment. Jde o modulární systém, který je navržen tak, aby fungoval se stojanem APC NetShelter SX a chladící jednotkou InRow. Instalace této jednotky je snadná. Připevňuje se k přední a zadní straně rackového stojanu NetShelter SX. Díky tomu se nesměšuje proudění studeného a horkého vzduchu.
Systémy APC InRow SC jsou nyní dostupné v Evropě, na Středním východě a v Africe.


| Diskuse | Tiskové zprávy