Gopas - Zlepšete se na počítači

10. 6. 2009 10:27    Rubrika: Tiskové zprávy

Pokud jste alespoň na chvilinku zaváhali, tak vězte, že všechny pojmy jsou vybrány z rozřazovacího testu pro úplné začátečníky. E-learningová knihovna kurzů Microsoft Office, kterou vydala Počítačová škola Gopas, má výuku kancelářských programů rozdělenou do tří základních úrovní – úvod, středně pokročilí a pokročilí. Výuka probíhá jak prostřednictvím virtuální lektorky, tak praktickými příklady. Dokud student nesplní zadaný jednoduchý úkol typu - klikněte na ikonu suma, tak se nedostane dál.

Gopas - Zlepšete se na počítači

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníVelkou výhodou e-learningové knihovny je skutečnost, že můžete studovat opravdu kdekoliv. “Nejlepší je to ale doma a pravidelně. Bohatě stačí jedna lekce denně, která zabere necelou čtvrthodinku. Uvidíte, že po krátké době budete na sobě pociťovat výsledky,“ říká Luboš Žáček z Gopasu. „Mnoho lidí si myslí, že umí s programy pracovat, ale při vstupních testech, které jsou součástí každého kurzu, znejistí. I já se občas k elektronickým kurzům vrátím a vyhledám si vlastnost, kterou neumím ovládat,“ svěřuje se mladý manažer.

Ti, kteří vytrvají a prostudují celou knihovnu kurzů, tak se pak mohou s klidným svědomím přihlásit na certifikovanou zkoušku ECDL, která je evropským standardem v měření počítačové gramotnosti. Držitelé tak získají jasnou výhodu na pracovním trhu.


| Diskuse | Tiskové zprávy