Symantec - Norton Online Backup pro notebooky Sony VAIO BZ a NS

10. 6. 2009 10:52    Rubrika: Tiskové zprávy

Služba Norton Online Backup společnosti Symantec nabízí snadno použitelné a pohodlné řešení zálohování pro nejnovější přenosné počítače Sony VAIO řady BZ a NS

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC), výrobce bezpečnostního softwaru a softwarových nástrojů Norton, dnes oznámila, že služba Norton Online Backup je nyní k dispozici v přenosných počítačích Sony VAIO řady BZ a NS v Evropě. Zákazníci získají bez příplatku plnohodnotné 60denní úvodní přihlášení k odběru služby Norton Online Backup, včetně úložiště online s kapacitou 5 GB.
Norton Online Backup je zabezpečená zálohovací služba se snadným použitím, která automaticky zajišťuje bezpečnost a snadnou přístupnost souborů a digitálních materiálů. Služba Norton Online Backup umožňuje zákazníkům jednoduše zálohovat digitální fotografie, důležité finanční dokumenty, hudební sbírky a archivované e-maily, to vše prostřednictvím webového serveru se snadným použitím. Pro správu zálohování počítače je zapotřebí stáhnout na plochu malého agenta. K obnovení nebo stažení dříve zálohovaných souborů na libovolném místě prostřednictvím jediného centrálního vzdáleně přístupného účtu poté stačí webový prohlížeč. Správu zálohování zjednodušuje zabezpečené a snadno použitelné webové rozhraní. Zákazníkům kdykoli a kdekoli umožňuje správu záložních souborů, přístup ke všem jejich záložním souborům a jejich obnovení z libovolného podporovaného prohlížeče Internetu.
„Zákazníci věnují oblasti zálohování stále větší pozornost, protože rychle narůstá objem digitálního obsahu, který vytvářejí a uchovávají ve svých počítačích. Služba Norton Online Backup nabízí pohodlí, jednoduchost a jistotu, že data budou automaticky v pravidelných intervalech zálohována pomocí webové služby, která je dostupná kdykoli a kdekoli a vyžaduje minimální zásahy uživatele počítače,“ řekl Lee Sharrocks, Vice President Consumer Sales EMEA, společnost Symantec.
Hlavní rysy služby Norton Online Backup
- Zabezpečení cenných souborů proti ztrátě dat, poškození a jiným nehodám.
- Zajištění rychlého přístupu k souborům z libovolného počítače s přístupem na web, včetně obnovení ztracených nebo odstraněných souborů.
- Slouží jako centrální a zabezpečené úložiště všech fotografií a souborů z několika počítačů.
- Automatické zálohování nebo zálohování podle plánu definovaného uživatelem.
- Poskytuje úložiště online o velikosti 5 gigabajtů (GB), což je přibližně prostor, který umožňuje uložení více než 1 200 skladeb, 1 400 digitálních fotografií, 20 hodin videa nebo 40 000 tabulek tabulkového kalkulátoru.
- Zrychlení přenosů pomocí pokročilé komprese dat a přírůstkových záloh na úrovni bloku.
- Možnost vzdálené správy nastavení zálohování z libovolného počítače s přístupem na web.
- Vysoká úroveň šifrování pro zabezpečení všech přenosů souborů a dat uložených v úložišti souborů. To vše poskytuje uznávaná značka Norton v oblasti zabezpečení počítačů.


| Diskuse | Tiskové zprávy