Belkin OmniViewIP 5200K - přepínač KVM

11. 6. 2009 11:56    Rubrika: Tiskové zprávy

Přepínač KVM Belkin OmniViewIP* 5200K nabízí duální uživatelský přístup ke vzdáleným datovým centrům

Belkin OmniViewIP 5200K - přepínač KVM

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Přepínač KVM-over-IP umožňuje vzdáleně spravovat servery a sériová zařízení dvěma uživatelům současně.

Nové přepínače KVM dále poskytují technologii virtuálních médií a snadné ovládání až 32 připojených serverů.

Společnost Belkin uvádí nový přepínač KVM OmniViewIP 5200K, který umožňuje dvěma vzdáleným správcům IT současně monitorovat a ovládat až 32 serverů. Přepínače s přístupem pro dva uživatele doplňují současnou řadu KVM-over-IP a nabízejí vylepšené vlastnosti, například rychlou synchronizaci obrazu a podporu prohlížečů Internet Explorer® a Mozilla® Firefox®.

Řešení OmniViewIP KVM přinášejí větší flexibilitu malým a středním podnikům se vzdálenými kancelářemi nebo vzdálenými uživateli. Profesionálové z oblasti IT mohou v reálném čase přistupovat k místním a vzdáleným prostředkům IT na úrovni systému BIOS.

Belkin dále podporuje vzdálenou správu virtuálních médií, aby uživatelé mohli ke vzdálenému serveru připojovat místní zařízení USB nebo CD-ROM. Rozšířené funkce tak poskytují nezbytné nástroje pro skutečnou vzdálenou správu.

Přepínač OmniViewIP 5216K - F1DP216G:
Orientační cena 31 500 Kč bez DPH

Přepínač OmniViewIP 5232K - F1DP232G:
Orientační cena 44 500 Kč bez DPH

Vlastnosti
• Snadné ovládání: Technologie prohlížeče OmniViewIP umožňuje ihned přepnout připojené servery a eliminuje prodlevy vznikající při řešení problémů ve více systémech současně.

• Rychlá synchronizace: Okamžitá synchronizace obrazu při každé změně rozlišení/obnovovací frekvence; obraz je při spouštění stále zapnutý.
• Přístup na úrovni systému BIOS: Připojení a přístup po celou dobu spouštění operačního systému; vzdálené řešení problémů při důležitých procesech systému BIOS.

• Technologie virtuálních médií: Umožňuje namapovat zařízení USB nebo CD-ROM na vzdáleně spravovaný server. Umožňuje přenášet soubory, aplikace a opravy operačního systému a nabízí funkce vzdáleného spuštění (podporu virtuálních médií pro dva připojené servery na každé zařízení).

• Vzdálený sériový přístup: Vestavěná podpora až pro dvě externí sériová zařízení, například PDU, UPS atd.; lze využít k tzv. „tunelovému přístupu“ pro zařízení s rozhraním příkazové řádky.

• Centralizovaná správa: Hladká integrace s OmniViewIP HQ Centralized Access Appliance; správa více přepínačů KVM-over-IP, sériových konzolových serverů, napájení přes IP a dalších prostředků z jediného přístupového portálu.
• Délka záruky 2 roky.

*OmniView je registrovaná ochranná známka společnosti Belkin International, Inc.

DOSTUPNOST: Červen 2009


| Diskuse | Tiskové zprávy