Mobilní telefon Nokia 3710 fold

17. 6. 2009 12:31    Rubrika: Tiskové zprávy

Funkčnost v kompaktním balení - Nokia 3710 fold

Mobilní telefon Nokia 3710 fold

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Nokia dnes představila mobilní telefon, který přináší poutavý design ve spojení s nejnovějšími trendy v oblasti mobilní komunikace. Kompaktní Nokia 3710 fold zaujme na první pohled uměleckým vzorem na krytu přístroje. Zároveň ale přináší rozmanité funkce, které lze snadno vyhledat a používat.

"Na trhu je velká poptávka po dobře vypadajících, intuitivních a snadno použitelných telefonech s moderními prvky," řekl Markku Suomi, Vice President, Connect device. "Nokia 3710 Fold přináší staronové, ale pro uživatele přívětivé a jasné uživatelské rozhraní a zároveň rozmanitou škálu jednoduše použitelných funkcí, které jsou velkou protihodnotou za cenu, kterou uživatelé za tento telefon zaplatí."

Nokia 3710 fold se plynule otevírá, aby odhalila lesklý displej, který je ideální pro zobrazování fotografií a videí pořízených 3,2megapixelovým fotoaparátem. Nezapomenutelné chvíle mohou uživatelé online sdílet nebo uložit na micro SD karty. Spolu s řadou nabízených služeb Ovi Services přináší Nokia mobilní internet pro stále větší počet spotřebitelů, kteří se chtějí podělit o své vzpomínky, prohlížet co napsali ostatní, nebo hledat nové služby a obsah.

Prostřednictvím vylepšeného tradičního uživatelského rozhraní přináší Nokia 3710 Fold extrémní jednoduchost bez jakýchkoliv kompromisů ve funkčnosti. Menu je vizuálně jednoduché a intuitivní a zaměřuje se na to podstatné. Nová funkce Fotogalerie pomáhá organizovat jednotlivé snímky, vytvářet prezentace nebo alba, připojit fotografie ke kontaktům a mnoho dalšího. Vše prostřednictvím několika málo kliknutí. I další přístroje Nokia budou v budoucnu podporovat toto vylepšené uživatelské rozhraní.

Rozmanité služby založené na určení polohy, nabízené přes Ovi Store nebo aplikaci Nokia Mapy, jsou snadno dostupné. Nokia 3710 fold přichází s interní GPS, která umožňuje přizpůsobení přístroje, aby co nejlépe vyhovoval individuálním potřebám uživatele. Středem pozornosti jsou v tomto směru sociální sítě a pěší navigace. Samostatná navigační licence spolu s aplikací Nokia Mapy dává uživatelům kompletní navigační služby.

Nokia 3710 fold by si měla najít cestu do kapes či kabelek zákazníků ve čtvrtém čtvrtletí roku 2009 za odhadovanou maloobchodní cenu 140 eur bez a dotací.


| Diskuse | Tiskové zprávy