O2 - Mobilní síť 3G v dalších městech ČR

23. 6. 2009 08:07    Rubrika: Tiskové zprávy

Mobilní síť nové generace se rozrůstá do dalších krajských měst

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Telefónica O2 pokračuje stále vyšším tempem v rozšiřování pokrytí území ČR nejmodernější sítí s technologií UMTS/HSDPA. Po Plzni a Ostravě mají nově možnost využívat mobilní síť nové generace s vysokorychlostními datovými přenosy a nejrychlejším mobilním internetem také obyvatelé Českých Budějovic, Olomouce a Ústí nad Labem. V nově pokrytých krajských městech je od 22. června pro zákazníky připravena speciální zvýhodněná nabídka mobilního připojení k internetu.

"Po Praze, Brně, Plzni a Ostravě nyní poprvé spouštíme síť nové generace ve třech místech najednou. Nezvyšujeme tedy pouze dostupnost 3G signálu, ale zrychlujeme také tempo pokrývání. Tímto krokem dostáváme svému slibu nabídnout veškeré výhody vysokorychlostního mobilního internetu obyvatelům co největšího počtu českých měst. K tomu nabízíme v současné době nejrychlejší mobilní internet na trhu za pouhých 600 Kč včetně DPH," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Speciální nabídka mobilního internetu

Od 22. června 2009 do 22. srpna probíhá v Českých Budějovicích, Olomouci a Ústí nad Labem speciální promo akce, ve které je pro obyvatele připravena zvýhodněná nabídka mobilního připojení. Stačí, pokud si nově aktivují O2 Mobilní Internet, a za 600 Kč včetně DPH měsíčně pak mohou využívat ve svých noteboocích a netboocích plnohodnotný internet kdekoliv a kdykoliv. Oproti běžné ceně tak za měsíc ušetří 150 Kč. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců dostanou navíc novinku v nabídce datových modemů v podobě malého kompaktního USB sticku, a to za pouhou 1 korunu. Jeho standardní cena činí 1 895 Kč včetně DPH.

Nejvýhodněji mohou zákazníci získat O2 Mobilní Internet v rámci nové struktury služeb pro domácnosti. V případě, že již využívají O2 Internet na doma, mohou si pořídit mobilní připojení za pouhých 150 Kč včetně DPH měsíčně.

Společnost Telefónica O2 v současné době jako jediný operátor na českém trhu přináší svým zákazníkům mobilní připojení s nejvyšší přenosovou rychlostí až 3,6 Mbit/s. V horizontu dvou let se mohou těšit na navýšení této rychlosti až na 7,2 Mbit/s. Díky mobilní síti nové generace se tak uživatelé mohou připojit k internetu a prohlížet webové stránky, stahovat a posílat emaily či streamovat mnohem rychleji než v jiných sítích.


| Diskuse | Tiskové zprávy