Mobilní telefon Nokia N97

23. 6. 2009 20:05    Rubrika: Tiskové zprávy

Otestuj svět s Nokia N97

Mobilní telefon Nokia N97

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Nokia dává fanouškům mobilních telefonů jedinečnou příležitost otestovat si zbrusu novou multimediální novinku Nokia N97 a vžít se tak do kůže novinářů. Na oblíbené sociální síti Facebook je pro tento účel založena skupina Otestuj svět s Nokia N97, do které se může přihlásit každý a stát se tak zájemcem o testování. Každý týden vybere společnost Nokia deset členů skupiny, kteří získají přístroj Nokia N97 na týden zdarma.

Skupina Otestuj svět s Nokia N97 nabídne svým členům kromě možnosti testování také prostor pro diskusi, nejnovější informace o tomto špičkovém multimediálním počítači do kapsy, odkazy na články, recenze, blogy a také fotografie. Chybět nebudou ani informace o nejnovějších aplikacích pro Nokia N97 dostupných na serveru Ovi Store.

Vybraní členové pro testování budou každý týden zveřejněni na zdi skupiny mezi novinkami a budou také informováni zprávou zaslanou přes Facebook. Telefony budou poskytovány na základě smlouvy o zápůjčce, testovat tak může opravdu každý. Podmínkou je pouze věk nad 18 let, případně podpis na smlouvě od zákonného zástupce.

Nokia N97 – nejvybavenější mobil současnosti

Nokia N97 je vybavena velkým 3,5“ dotykovým displejem, plnohodnotnou klávesnicí, 5Mpix fotoaparát s automatickým ostřením a diodovým bleskem. Díky standarnímu 3,5mm konektoru nechybí ani možnost připojit libovolná vlastní sluchátka. Tento přístroj z řady Nseries zaujme také nepřekonatelnou vnitřní pamětí 32 GB, výkonem, zpracováním a rychlostí připojení.

Na úvodní obrazovce mobilního počítače Nokia N97 jsou zobrazeny osoby, obsah a média, na kterých vám nejvíce záleží. Stačí jediný dotek a přátelé, společenské sítě a zprávy jsou vám okamžitě k dispozici. Model Nokia N97 je ideální na prohlížení webových stránek, sledování flash videa nebo hraní her. Efektivitu při blogování, chatování, uveřejňování, odesílání textů nebo mailování zajišťuje klávesnice QWERTY a virtuální dotykový vstup.


| Diskuse | Tiskové zprávy