T-Systems - Výroba na bázi SAP

25. 6. 2009 20:50    Rubrika: Tiskové zprávy

T-Systems představuje nové řešení TS Výroba na bázi SAP pro střední a menší výrobní firmy

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost T-Systems Czech Republic a.s. vyvinula nové řešení pro střední a menší výrobní podniky založené na systému SAP. Tento produkt je nabízen pod názvem TS Výroba a představuje unikátní a inovativní nástroj pro podporu podnikových procesů a sledování informačních toků. Implementace řešení pomocí SAP je nyní snadná, rychlá a dostupná i pro široké spektrum menších a středních výrobních i nevýrobních firem. Díky vysokému podílu přednastavených procesů lze při zavádění systému SAP v rámci řešení TS Výroba dosáhnout výrazné finanční úspory

TS Výroba představuje vhodné řešení pro společnosti, které realizují diskrétní výrobu, a to především zakázkovou výrobu, výrobu na sklad a sériovou výrobu. Společnost T-Systems při vývoji řešení využila své dlouholeté zkušenosti s implementacemi systému SAP u zákazníků podobného zaměření a připravila řešení TS Výroba na míru s vysokým podílem přednastavených procesů z oblasti plánování a řízení výroby, financí a majetku, externího a vnitropodnikového účetnictví, skladového hospodářství, marketingu, expedice, plánování a řízení kvality, administrativy, logistiky a dalších důležitých oblastí, které jsou součástí každé výrobní firmy.

Řešení TS Výroba od T-Systems zohledňuje trendy při nasazování firemních ekonomických (ERP) systémů s důrazem na cenovou dostupnost, snadné a rychlé zavedení u zákazníků, možnost rozšíření s případným propojením i jiných aplikací a v neposlední řadě také na podporu při provozu systému.

Řešení je funkčně i cenově přizpůsobeno potřebám středních a menších výrobních podniků a vychází ze zkušeností mnoha obdobných firem.


| Diskuse | Tiskové zprávy