Mobilní telefon Nokia N97 vzbudil na Facebooku zájem

26. 6. 2009 13:10    Rubrika: Tiskové zprávy

Špičková Nokia N97 vzbudila na Facebooku velký zájem

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Za první den, kdy byla na komunitním portálu Facebook spuštěna akce Otestuj svět s Nokia N97, se k testování přihlásilo přes 1 000 lidí. „Velký zájem uživatelů portálu Facebook nás potěšil. Je jasné, že komunikace tímto způsobem má svou budoucnost. A to především, pokud bude interaktivní, jako v případě akce Otestuj svět s Nokia N97,“ říká Petr Kasa, ředitel Nokia pro ČR a SR.

Otestuj svět s Nokia N97 je akce, která pomůže uživatelům přiblížit nejnovější a nejlepší multimediální počítač Nokia N97. Do skupiny se může přihlásit každý uživatel kumunitního portálu Facebook. Každý týden společnost Nokia vybere 10 účastníků, kterým zapůjčí přístroj na týdenní bezplatné testování. Dále se ve skupině účastníci dozvědí nejnovější informace o produktu, mohou zde o něm diskutovat a najdou zde odkazy na články a recenze.

Multimediální počítač Nokia N97 přináší maximální výbavu a především kombinaci rozměrného dotykového displeje a vysouvací plnohodnotné QWERTY klávesnice. Špičkový pětimegapixelový fotoaparát pak umožňuje zaznamenávat i videonahrávky ve vysokém rozlišení. „Možnosti multimediálního počítače Nokia N97 jsou tak široké, že je v jednom inzerátu či recenzi nelze všechny obsáhnout. Proto přinášíme zákazníkům z řad uživatelů portálu Facebook jedinečnou možnost přístroj důkladně poznat a případně i otestovat,“ dodává Petr Kasa.


| Diskuse | Tiskové zprávy