O2 Sázavafest - Telefónica O2 to rozbalí v Kácově

13. 7. 2009 13:52    Rubrika: Tiskové zprávy

Krabice zabaleny, kabely smotány, dárky připraveny. Za pár dní začne O2 Sázavafest.

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Už potřetí je O2 titulárním partnerem tohoto multižánrového festivalu, a díky tomu budou mobilní a datové technologie k dispozici nejen organizátorům a účinkujícím, ale i všem návštěvníkům.

Než to vypukne
Ještě před začátkem festivalu proběhne na www.o2extra.cz série on-line rozhovorů s organizátory festivalu a s vybranými interprety.

Až do 27. 7. platí nabídka 20 % slevy na zakoupení jedné vstupenky pro každého zákazníka O2, a na dvě vstupenky pro ty, kdo jsou členy zákaznického programu O2 Extra.

Dvojité léto v O2 Extra zóně
V O2 Extra zóně v okolí známého modrého stanu přezdívaného "Bublina", si budou moci návštěvníci hodit telefon na nabíječku a při čekání si vychutnat drink v baru nebo na zahrádce - třeba v houpací síti. Kromě relaxu nabídne zóna od čtvrtka do soboty řadu soutěží o spousty cen. Ti, kdo úspěšně absolvují jízdu na dvojkole, racing simulátor a další zajímavé disciplíny, se dostanou do slosování o skútr Aprilia Mojito. Kromě šikovnosti a trochy štěstí je k získání hlavní ceny podmínkou členství v programu O2 Extra.

V okolí O2 Extra zóny se vyplatí mít zapnutý bluetooth. Každý návštěvník festivalu si tu bude moci do svého mobilu stáhnout zdarma na 5 dní až 10 vyzváněcích melodií od interpretů jako např. Moby, Clou, Monkey Business a dalších, kteří na festivalu vystoupí.

O2Extra Star
V O2 Extra zóně se v pátek a v sobotu v době od 19:00 do 20:00 hod uskuteční soutěž o titul O2 Extra Star. Vítěz musí ukázat opravdu něco Extra, např. zazpívat píseň, přednést báseň, říct vtip, historku apod.

Vítěze, který získá titul O2 Extra Stara odveze si další skútr Aprilia Mojito, vždy vyberou diváci potleskem (je zde hlukoměr).

Do soutěže se může přihlásit každý návštěvník festivalu denně mezi 17:30 a 18:30 u speciálního stolku O2 Extra Star.

Každý večer se pak ve stanu rozjede večerní VIP párty:

čtvrtek 30.7.
22.00 - 05.00 hod Jirka Neumann 80\xB4s & 90\xB4s party
pátek 31.7.
22.00 - 23.30 Bo.Dan
23.30 - 01.30 Cubik
02.00 - 03.00 G-point Hunters
03.00 - 05.00 Peet
sobota 1.8.
22.00 - 23.30 Jakub Mildner
23.30 - 01.30 Tvyks
01.30 - 03.00 Africa Islam
03.00 - 05.00 Orbith

O2 žluté lázně
Od Vltavy k Sázavě se letos na pár dní přestěhují i O2 žluté lázně. Mojito, lehátka, plážové hry a k tomu kvalitní muzika…To není drahý zájezd k moři, ale idylka na pláži kousek od Kácova.

O2 Internet zóna
Ti, kteří nevydrží off line, najdou v areálu festivalu další stanoviště O2, kde jim budou k dispozici počítače s vysokorychlostním připojením k internetu. Připravena je také online soutěž o mobilní telefon SE W705 a O2 Internet na rok zdarma.

O2 Sázavafest v mobilu
Zákazníci O2 mají oproti ostatním výhodu. Nezmeškají svou oblíbenou kapelu, ani jim nezteplá pivo. Můžou se totiž připojit k internetu kdykoli a odkudkoli přes svůj mobilní telefon.

Získají nejen užitečné informace jako je předpověď počasí či dopravní info zdarma , ale díky novému rozcestníku se pohodlně dostanou do celého internetu. Hlavní stránka portálu i jednotlivé kategorie a služby označené O2 Active zůstávají pro všechny zákazníky O2 zdarma. Při vstupu na stránky mimo portál je zákazník vždy upozorněn na jejich zpoplatnění a současně se i dozví, jak si aktivovat službu O2 Internet v mobilu, se kterou může bez obav surfovat kdekoli a kdykoli za pouhých 150 Kč měsíčně (40 Kč týdně pro zákazníky s předplacenou kartou). Navíc teď všichni, kdo si službu aktivují, dostanou 3 měsíce jejího užívání zdarma.

I letos je připravena speciální mobilní stránka věnovaná výhradně O2 Sázavafestu. Ke stažení tu bude online program festivalu, aktuality přímo z festivalového areálu, info o kapelách a mnoho dalšího. Pro zákazníky O2 je stránka zcela zdarma. Stačí poslat zdarma SMS ve tvaru EXTRA na číslo 999888 a počkat na odkaz, který přijde přes SMS.

O2 Sázavafest z domova
Pokud se vám z jakéhokoli důvodu nepodaří do Kácova letos dorazit, ještě není vše ztraceno. O2 spolu s portálem www.tn.cz připravili streaming vybraných koncertů na internetu. Aktuální program streamu najdete na www.o2extra.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy